Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?


orpheus

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu - po przemyśleniu sprawy skłaniam się ku lustrom z Octavii II przedliftowej, czyli takim jak na zdjęciu co Nowak_zg zapodał. Zauważyłem że Octavia II poliftowa (taka z większym reflektorami) ma większe lustra, takie jak w Passacie FL tyle że na mocowaniu skodowskim (trójkąt ma przedni róg zaokrąglony w przeciwieństwie do Audi/VW gdzie wszystkie rogi są ostre).

998861307_1.jpg

Lustro skodowskie

1034563090.jpg

i passatowskie

Z tymi dużym lustrami Octavia II FL wygląda jak nietoperz i jestem zdania że B5 będzie wyglądać tak samo :no:, chociaż dopasować byłoby pewnie łatwiej.

Lustro Audi jak wiemy mocowane jest jedną centralną śrubką oraz podtrzymywane plastikową listewką na dole:

1006821084.jpg

zaś w Octavii II mamy też centralną śrubkę, ale zamiast listewki są dwa metalowe bolce:

1029286019.jpg

Na bolce można wywiercić otwory i będzie OK, trzeba by tylko coś zrobić z tym zaokrąglonym rogiem trójkąta żeby jakoś to wyglądało. Muszę upolować jakieś niedrogie lustro od Skody, na razie jedno, żeby sprawdzić czy moje rozważania mają odbicie w rzeczywistości. Przy okazji - ładne lusterko skodowskie dostaniemy za 150 zł/sztuka, zaś za passatowskie trzeba zapłacić dokładnie dwa razy więcej... Czy Passat B5 FL jest dwa razy lepszym autem niż Octavia II? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Brat ma lusterka z kierunkowskazami od passata B5 Fl w swojej Audi a4 b5 w miare pasują wyglad dośc ładny i oryginalny kierunkowskazy w błotniku ma pomalowane na ciemno w kolor nadwozia jak zamontowane nie wiem z takimi kupił miłej zabawy zycze !

pozdrawiam

a twój brat nie jeździ czasem czarnym kombiakiem, z przyciemnionymi wszystkimi szybami oprócz czołowej??

widziałem coś takiego w RZ i powiem, ze nieźle to wygląda

Czy chodzi o ta A4??

http://moto.allegro.pl/item1081423114_audi_a4_110km_1_9tdi_klima_skora_swietny_stan.html

Zeby bylo blizej chetnie bysmy ja obejrzeli z bratem ale niestety ponad 300km w ciemno nie widzi nam sie jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm te fotele to średnio wyglądają jak na 190 (tys) km, a zbiornik wyrównawczy płynu wygląda jakby kiedyś wywaliło uszczelkę pod głowicą i płyn zmieszał się z olejem (taki efekt wywalenia uszczelki widziałem u sąsiada) i coś mało tego płynu, ale to tylko moje skromne spostrzeżenia ...

Poza tym ładne auto i na zdjęciach wygląda na bezwypadkowe, a to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, lusterka skodowskie wyglądają lepiej, tylko że póki co temat jest zawieszony bo całą kasę pakuję w remont chałupy :) Ale w końcu się zrobi moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...