Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomorskie Koszulki Klubowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koszulkakw3b.jpg

Lista chętnych na zakup Koszulek z takim logo na klacie. Edycja 50 sztuk.

Takie koszulki tyle,że z naszym logo http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_stedman_black_reaktywacja-t53547.0.html

Comfort-T | Stedman

Cena za sztukę 20zł.

Dostępne:

STEDMAN

Comfort

dla Panów jest jeszcze

12 x XXL 3

20 x XL 10

15 x L 10

12 x M 6

Comfort Women

dla Pań

5 x L 1

5 x M 2

Dostępne rozmiary to:

rozmiar szerokość wysokość

S

53

68

M

55

71

L

58

72

XL

63

75

XXL

65

76

_______________________________________________________________________________________________

Lista:

Resztek 2xM.

Maciek80 2xXXL

Tomeks 5sztuk

Fazy 3xXXL,2xXL

Gili 5xXL,2xM

antonio 2xM

alvaro 1xM,1xL

jozek726 1xXL

bobek80081 1xXL,1xXXL

moskal 1xXL

Łepski 2xM

Trzeniu 1x

zjawkowy1210 1xXL,1xXXL

Bieniek 2x

wypsiu 2x

magnat4 1xL

Jarkost 1xL

mydlo 1xM,1xL

marek12389 1xXXL

Lodówa 2xL

kpt,vóda 1xXXL

skreślone odebrane :wink4:

Koszulek niema

Opublikowano

antonio 2 sztuki (oczywiście rozmiar M)

:hi:

Opublikowano

Gili wrzuć foto całej koszulki

Opublikowano

....

małe OT

od kiedy jesteś z pomorskiego?

Opublikowano

od zawsze Q.....a

Opublikowano

Gili jeżeli koszulki byłyby takie same jak te http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_stedman_black_reaktywacja-t53547.0.html to bez zastanowienia wziąłbym conajmniej 5 sztuk bo towar sprawdzony: za***ista jakość i dobra cena :good:

Opublikowano

ja chcę 1 szt :good:

Opublikowano

ja chcę 1 szt :good:

ni c**ja :evil:

Opublikowano

cham :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja chcę 1 szt :good:

ni c**ja :evil:

bujaj się , Olka mi kupi i wyśle :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Pozdrów ją :wink4:

Opublikowano

A może zrobić z pełnym logo :gwizdanie:

pomorze.jpg

Opublikowano

A może zrobić z pełnym logo :gwizdanie:

pomorze.jpg

bez napisu jest lepiej :wink4:

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

A na gg pisałeś co innego :polew: :polew: :polew: Ale wazelinka :kox:

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

A na gg pisałeś co innego :polew: :polew: :polew: Ale wazelinka :kox:

a kim Ty tu ku$%^ jesteś żebyś zabierał głos? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

A na gg pisałeś co innego :polew: :polew: :polew: Ale wazelinka :kox:

a kim Ty tu ku$%^ jesteś żebyś zabierał głos? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Kolegą Daymoona więc hamuj bajerę koleś :evil:

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

A na gg pisałeś co innego :polew: :polew: :polew: Ale wazelinka :kox:

a kim Ty tu ku$%^ jesteś żebyś zabierał głos? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Kolegą Daymoona więc hamuj bajerę koleś :evil:

aaaaaaaaa to przepraszam :decayed::polew: :polew: :polew::evil:

Opublikowano

to co dał GILI jest fajniejsze niż całe logo :)

A na gg pisałeś co innego :polew: :polew: :polew: Ale wazelinka :kox:

a kim Ty tu ku$%^ jesteś żebyś zabierał głos? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Kolegą Daymoona więc hamuj bajerę koleś :evil:

aaaaaaaaa to przepraszam :decayed::polew: :polew: :polew::evil:

Spoko.I daj już spokój z tymi przeprosinami na gg,skype, NK,Facebook,sms i mailu :hi:

Opublikowano

Dobra ja tez chce 2 szt

Tomeks obiecal, ze bedzie dbal aby kazdy mial wyprane i wyprasowane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Tomeks obiecal, ze bedzie dbal aby kazdy mial wyprane i wyprasowane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :good:,wszystko załatwione :wink4:

w każdą środę Bieniek będzie zbierał koszulki,pranie,prasowanie i w czwartek rozwozi gdzie kto będzie sobie życzył :hi:

w pakiecie załatwiłem mycie auta,sprzątanie środka i mycie szyb :cool1:

...a dla chętnych,polerka gałki za filarem,ale to już prywatna inicjatywa Bieńka :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.