Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomorskie Koszulki Klubowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozna juz wpłacac kase?

Opublikowano
  • Autor

Koszulki są gotowe. :hi:

Myślę,że można je będzie odebrać już na spocie w sobotę w Kościerzynie lub w przyszłą środę na Matarni.

Najpierw rozprowadzimy na Spotach,a później będziemy wysyłać. :wink4:

Opublikowano

to ja się zgłosze osobiście w środe :>

Opublikowano

Gili zrob odbior tylko osobisty na spocie to nowi wpadna :evil:

Opublikowano

Gili zrob odbior tylko osobisty na spocie to nowi wpadna :evil:

no faktycznie swietny pomysł :kox:

Opublikowano

No Tobie to osobiscie Lodowa przekaze na letnim :evil: :evil:

Opublikowano

No Tobie to osobiscie Lodowa przekaze na letnim :evil: :evil:

przyjme z rozkoszą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No Tobie to osobiscie Lodowa przekaze na letnim :evil: :evil:

przyjme z rozkoszą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No Tobie to osobiscie Lodowa przekaze na letnim :evil: :evil:

przyjme z rozkoszą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Do rączki :naughty:

EDIT Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 19:04

Odebrałem dzisiaj koszulki :gwizdanie:

:cool1::guma:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem dzisiaj koszulki :gwizdanie:

:cool1::guma:

Jakie?? :gwizdanie:

Wrzuć fotkę ...

Opublikowano

Nie ma czasu na fotki :gwizdanie:

Już się umówiłem z kurierem na poniedziałek.

Opublikowano

Jakiś chłopczyk biegał mi po domu i cyknąłem mu fotkę , bo fajną miał koszulkę :decayed: :decayed: :decayed:

zdjcie0210hp.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fajna,ale dla nas jeszcze nie dziś :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:40_________________________________________________Jutro w Kościerzynie pierwsze ciuszki do odbioru :cool1:

Opublikowano

Dotarły wkońcu te koszulki :?:

Opublikowano
  • Autor

Dotarły wkońcu te koszulki :?:

dzwonił do mnie 2 razy kurier,ale dzisiaj mu się nie udało dotrzeć :gwizdanie:

mówiłem mu,że jak nie będzie jutro o ósmej rano ,to go przytopię w jeziorze :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________Są,.... :kox:

Kazałem mu poczekać aż sprawdzę czy czegoś nie zbił, ale się zdziwił jak zobaczył karton pełen koszulek. :polew:

Wszystko pieknie spakowane,a ciuszki super jakość :good: :good: :) :)

Opublikowano

No to ja dziś wpadam na spota odebrać :good:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

ile mam dopłacić za przesyłke ????

Opublikowano

Wszystko pieknie spakowane,a ciuszki super jakość :good: :good: :) :)

Liczyłeś, wszystko się zgadza :?:

Żona dziękuje za koszulkę :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ile mam dopłacić za przesyłke ????

według taryfy PP, będę wiedział w poniedziałek :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.