Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:jerk::jerk:

Oli ty po swapie z 1.6 na 1.8t do dzis tak robisz :grin:

Opublikowano

gdzie ja byłem jak tu takie grube rezania :decayed: boczki RS :slina: ogólnie bardzo ładnie, bardzo :kox::kox::kox:

Opublikowano
:jerk::jerk:

Oli ty po swapie z 1.6 na 1.8t do dzis tak robisz :grin:

E tam , juz nie ma się nad czym spuszczać :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mialem juz nic nie kupowac ale nie moglem sie powstrzymac:facepalm::facepalm::facepalm:

ori bi ksenon bedzie niebawem na pokladzie z soczewkami od B8 :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Gruuuuubo:wink:

Opublikowano
  • Autor
Gruuuuubo:wink:

gruuubo by byl ogdybym wzial to recaro od Ciebie wtedy....

do dzis zaluje ze nie mialem jak.....:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Będziesz zadowolony z bixów i soczewki b8 :thumbup1:

Opublikowano

dobre mody oby tak dalej :wink:

Opublikowano

no pięknie się tu dzieje :kox:

lustro, boczki, biksy :slina:

PS Andrzej jeśli można skąd i za ile brałeś czujnik deszczu/zmierzchu - może byc na pw:wink:

Opublikowano
  • Autor
no pięknie się tu dzieje :kox:

lustro, boczki, biksy :slina:

to jeszcze nie koniec tylko musze teraz wszytsko to ogarnac

szyby z tylu w proszku bo kabelki nie doszly na czas ...

Opublikowano
  • Autor
masz tu przedni, kierownika boczek od RS-a, jeszcze pasażer...

Audi RS4 Driver Side Off Side Front Interior Door Card | eBay

podziekowal :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dawaj, dawaj, bo pasażera w SPEEDzie od Ciebie chce kupić :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

masz to jak w banku jak tylko tego dorwe :)

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 18:24 ----------

kolejna porcja modow

tak to jeszcze wygladalo po staremu

tuz przed zabiegiem :wink:

img0522a.JPG

a tak juz po: 90 mm ulter

img0523ln.jpg

szybki w elektryce na tyl juz ogarniete

wiec i pora na montaz boczkow z RS4

img0521rg.jpg

Opublikowano

najlepsze końcówki z możliwych wg mnie :wink:

co do gratów z rs4 to w ogóle się nie wypowiadam bo oczywiste że :slina:

wypas:wink:

Opublikowano
  • Autor
najlepsze końcówki z możliwych wg mnie :wink:

co do gratów z rs4 to w ogóle się nie wypowiadam bo oczywiste że :slina:

wypas:wink:

no koncoweczki o niebo lepiej wygladaja

podziekowal:hi:

Opublikowano

Do innych zderzaków różnie pasują, ale do s-line w b6 są po prostu skrojone na wymiar nie? Idealnie komponuja się z tymi wycięciami :kox:

Popatrz na nie przez jakis czas a później na fotki jak było wcześniej - ja po tym modzie nie mogłem się nadziwić jakie to wcześniej było małe :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja nawet czekac nie musze juz sie nadziwic nie moge i zgadzam sie calkowicie

te ori to takie rureczki :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 15:52 ----------

RNS-E ledowy bedzie na pokladzie :banan::banan::banan:

moj obecny sie ladnie sprzedal :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 06:56 ----------

takie tam dzisiaj od kuriera :decayed:

kompletne bixy + soczewka z B8

img0679rt.jpg

Opublikowano

Szału nie robią :polew::polew::polew::polew::polew:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
ja nawet czekac nie musze juz sie nadziwic nie moge i zgadzam sie calkowicie

te ori to takie rureczki :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 15:52 ----------

RNS-E ledowy bedzie na pokladzie :banan::banan::banan:

moj obecny sie ladnie sprzedal :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 06:56 ----------

takie tam dzisiaj od kuriera :decayed:

kompletne bixy + soczewka z B8

http://img194.imageshack.us/img194/7483/img0679rt.jpg

ale rezasz :decayed:

PS dzięki paczuszkę, dotarła :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.