Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cos Ci sie pomieszkalo kolego :wink:

od tego typa bralem przod tylko tak jak pisalem Ci na pw przed koncem aukcji

a dwa tylnie mam od Siemiana

Opublikowano

a to spoko :wink:

Opublikowano
  • Autor

trzeba bylo brac jak gosciu wystawil bo od rs4 ciezko spotkac ogolnie :wink:

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 12:26 ----------

IMG_3619.jpg

szkoda ze nie zrobilem zdjecia jak wygladal po otwarciu paczki odrazu

bynajmniej tak wyglada po malej kosmetyce :naughty:

Opublikowano

Dobre mody, nie ma to jak klamki z rs'a niby detal a cieszy :thumbup1:

Opublikowano

Świetnie te boczki wyglądają :wink:

Opublikowano

a skóra się czasami nie różni odcieniem czerni , bo na nie których zdjęciach(tył) widać jak by była ciut jaśniejsza niżeli skóra na fotelach

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie ze sie rozni bo fotele z rs'a jak i boczki maja inny odcien czerni

Slinowe maja ciemniejszy odcien ale to tez niedlugo bedzie pod mlotek szlo:wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Świetnie te boczki wyglądają :wink:

Mi tez sie podobaja tylko jednego brak niestety

dzieki :hi:

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 22:14 ----------

IMG_3705.jpg

a mialem juz nic nie rezac :grin::grin::grin:

do tego jeszcze 2 tyg temu sprzedalem czujnik deszczu/zmierzchu pod lustro do b7:facepalm:

Opublikowano

czytałeś moją wypowiedź odnośnie tej s4 w miękkich pytkach ?

Opublikowano
  • Autor

tak widzialem, to chyba to samo ogloszenie co pisales

zobaczymy co wyjdzie z tymi listwami :whistling:

Opublikowano

http://s18.postimg.org/sfuq2pi9x/IMG_3705.jpg

a mialem juz nic nie rezac :grin::grin::grin:

do tego jeszcze 2 tyg temu sprzedalem czujnik deszczu/zmierzchu pod lustro do b7:facepalm:

no to bedzie się działo

ja już mam lustro , włącznik auto , panel clh , MCE F , teraz tylko trzeba to ogarnąć ale nic nie robię bo wiem ze sam nie dam rady :doh:

Opublikowano
  • Autor

a to u siebie nie miales wersji high (F)

u siebie te graty zrobilem juz tylko lustro od b7 wiec mce sie przyda do tego wycieraczki beda tez auto a ze tu pada 365 dniw roku to moze wkoncu przydatny mod bedzie

choc glowna przyczyna kupna mce bylo dolozenie drl do bixow :decayed:

wpadaj do mnie to bedzie rezanie mce i odrazu bose podlaczysz cale

Opublikowano

no niestety moja furka jest z lutego 2002 i wersja MCE to chyba ta najbiedniejsza :kwasny:

co do propozycji wspólnego rezania to z miłą chęcią gdy byś nie mieszkał na końcu świata :doh:

bostonaberdeen.png

zrobić ponad 1400 km w dwie strony trochę mi sie nie uśmiecha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no kawalek jest nie ma co

przecie masz klekota zatem tragedii by nie bylo :grin::grin::grin:

Opublikowano

no na jednym zbiorniku z jedną stronę na spokojnie dal bym rade :grin:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

a może nawet i w dwie :naughty:

Opublikowano

1400 na baku? :eusathink: ja robię max 1000.

Opublikowano

1400 na baku to raczej 80 km/h na 6 biegu:decayed:

Opublikowano
1400 na baku? :eusathink: ja robię max 1000.

no 1400km na jednym zbiorniku raczej nie da rady , max ile mi sie udało to 1090km (od rezerwy do rezerwy) , głównie to autostrada , trasa Dunkierka(Francja) do przejścia Kołbaskowo

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

dodam że na pokładzie dwoje dzieci , dwóch dorosłych załadowany bagaj i max speed do 160km/h

andr3i sorry za OT :wink:

Opublikowano

ja zrobiłem na pełnym zbiorniku 1320km :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja zrobiłem na pełnym zbiorniku 1320km :decayed:

Tyle to ja mam na 2 zbiornikach :decayed:

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.