Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze ida mody :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dobrze ida mody :banan:

:hi: staram sie aby bylo dobrze :decayed:

oponki zimowe wkoncu sie na cos przydaly, co pradwa trzeba bylo troche przejechac aby takowy snieg zobaczyc ale widoki dzis byly pierwsza klasa :banan:

na niektorych fotach linia odciecia sniegu na gorach od chmur byla znikoma tak samo bylo to widac golym okiem :wink:

94od.jpg

ezwj.jpg

pgg1.jpg

24jg.jpg

1swn.jpg

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:24 ----------

jest i WEBASTO :banan::banan::dancing::dancing: KEXvf2j.jpg

:co: jeszcze jakis magik by sie przydal aby mi to poskladal :grin:

Opublikowano
Dobrze ida mody :banan:

:hi: staram sie aby bylo dobrze :decayed:

oponki zimowe wkoncu sie na cos przydaly, co pradwa trzeba bylo troche przejechac aby takowy snieg zobaczyc ale widoki dzis byly pierwsza klasa :banan:

na niektorych fotach linia odciecia sniegu na gorach od chmur byla znikoma tak samo bylo to widac golym okiem :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/849/94od.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/809/ezwj.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/850/pgg1.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/138/24jg.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/845/1swn.jpg

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:24 ----------

jest i WEBASTO :banan::banan::dancing::dancing: http://i.imgur.com/KEXvf2j.jpg

:co: jeszcze jakis magik by sie przydal aby mi to poskladal :grin:

ooo łebasto :naughty: zajefajna sprawa tego mo brakuje w a4 :whistling:
Opublikowano

Skolka za wsio dałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Dorwalem calosc w dobrej kasie:wink:

Opublikowano

będzie grzało :naughty::kox:

Opublikowano

Webasto to jest to. :wink::kox:

Opublikowano

Webasto piękna sprawa, sam mam seryjne i bardzo sobie chwalę :naughty:

Opublikowano

Słitaśnie jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie :hi:

ogolnie to mnie sie morda cieszy caly czas:decayed:

moze ktos zna numer zbiorniczka spryskiwaczy pod webasto

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 19:18 ----------

takie tam w deszczu dzis :wink:

swap carbon S4>RS4

CuxtMj1.jpg

rLzoLkl.jpg

6MdRpTP.jpg

XfV29qW.jpg

na lepsze foty pogoda nie pozwala :facepalm:

Marcin_o23 :drunk:

Opublikowano

ten carbon naprawdę jest śliczny, na żywo wygląda naprawdę świetnie, to najładniejsze dekory jakie miałem :naughty:

Opublikowano

jeszcze gałka z RS4 :naughty::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

No na zywo to co innego niz foty

rs4 carbon ma ta glebie fajna

w s4 tego brak ale oba sa ladne

Opublikowano

gałka w rs4 jest hmmm kiepska moim zdaniem, a carbon z s4 jest ok, 2 razy go wkładałem i 2 razy po miesiącu wracałem do szczoty, a w przypadku carbonu z rs4 nie ma opcji powrotu

Opublikowano
  • Autor
jeszcze gałka z RS4 :naughty::kox::kox::kox:

Mialem ale byla z wada wiec wrocila do wlasciciela ale moze kiedys wpadnie :wink:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

gałka w rs4 jest hmmm kiepska moim zdaniem, a carbon z s4 jest ok, 2 razy go wkładałem i 2 razy po miesiącu wracałem do szczoty, a w przypadku carbonu z rs4 nie ma opcji powrotu

Mnie jeszcze ciekawi wyglad piano black ale nie zamienilbym go na to co mialem nawet za alu

Opublikowano

piano jest fajne, ale strasznie się palcuje i rysuje

Opublikowano

do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

Opublikowano
  • Autor
do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

Opublikowano
do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

Lubię to :)

Opublikowano

co ja tu będę dużo pisał :kox: ale kurcze jakoś dalej mnie to nie przekonało na zmiane na ten komplecik RS4 :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.