Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: no już prawie bliźniaki :wink:
Opublikowano

a gdzie ESP i kubek w chromie ? :decayed:

Opublikowano

kiera miut malyna, a młoda już wie? :D

Opublikowano
  • Autor

dzieki :hi:

focha ma ....:grin:

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 23:02 ----------

nie moglem patrzec na te dziurska w mojej nowej zabawce wiec postanowilem to zmienic :wink:

cena za nowe w aso dosc wysoka zwazajac na to ze to tylko 1,5cm2 plastiku x2 sztuki :shock3:

bylo tak

uYbrugq.jpg

dodalem to

4DYMJhj.jpg

i teraz jest jak powinno byc

lf0zB1w.jpg

:kox:

Opublikowano

po 732 jest jakas literka jeszcze?? bo tak patrze i u mnie tyz dziuuuuura :wink:

Opublikowano
  • Autor

PS tak mi sie wydaje

sprawdze w domu po pracy dokladnie

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

6PS tam na koncu jest Bartku, trzeba bylo pisac to bym z aso 2 komplety wzial, zalozylesz juz te zaslepki do carbonu na boki?

Opublikowano

nie, no zaślepki to już od razu założyłem :wink:

a do aso i tak się muszę wybrać, listę robię...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cos nowego po raz kolejny wpadlo

lustro 14 pinowe mialo byc praw strona a wyszlo na to ze lewa i tak skonczylem z dwoma lustra na lewa strone drugie zas 7 pin(sam fotrochrom) wiec trzeba dalej szukac 14 na 2 strone

wklady foto oba sa :decayed:

telefonik w lokiec tez sie znalazl

rz8uc5a.jpg

hHHOJVz.jpg

Opublikowano

a po co Ci ten telefon w lokiec??

Opublikowano
  • Autor

czekalem az ktos sie spyta :grin::grin:

bateria w iphonie trzyma 1 dzien max a jak wlaczysz bt to % uciekaja jak minuty :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wkoncu grzana szybka przednia oblukana w polsce i jutro na naprawe odprysku :kox: ale sam montaz dopiero w sierpniu

do tego wpadna jeszcze zaciski s4 na przod z tarczami Zimmermann 345mm i klocki ferodo :naughty:

foto jak ogarne kompa :wink:

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 20:01 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Szyba naprawiona ale maly slad zostal bo odprysk juz stary jest i nie dalo sie usunac calosci

no i pikczery hebli 345:wink:

Opublikowano

fajne masz nóżki :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin: Dobrze ze bez majtek nie robilem bo

cielawe co bys wtedy napisal :wink:

Opublikowano
:grin::grin: Dobrze ze bez majtek nie robilem bo

cielawe co bys wtedy napisal :wink:

aż się boję :naughty:

Opublikowano

grubo lecisz z modami:wink:

Opublikowano
  • Autor

Caly cos sie dzieje Wojtku

Do koncowego efektu blizej juz niz dalej :decayed:

Opublikowano
:grin::grin: Dobrze ze bez majtek nie robilem bo

cielawe co bys wtedy napisal :wink:

czajniczek2qt9.jpg

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis Na poklad wpadly nowe zarniki philipsa 4300k i jedna przetwornica valeo, troche pociaglo po kieszeni ale co poradzic:kwasny:

Wrocily rowniez oba grille esowe ale zastanawiam sie czy ramek na czarno nie pomalowac bo chrom juz zmeczony jest

Opublikowano

machnij plastidipem na początek, choć to wyjdzie w macie, ale zawsze można zerwać ;)

Opublikowano
  • Autor

dam chyba do lakierowania temu typkowi co mi ogarnial fele tez

Konrad miejsce pobytu juz nie aktualne masz w profilu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.