Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba a analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kat wtrysku za pozny,jak ci obroty faluja to dawke zmniejsz.Kata masz? bo turbo sie pozno budzi,przeplywka troche tnie(filtr powietrza kiedy wymieniony) po za tym nie widze nic niepokojacego

Opublikowano

Przy najblizszej okazji wywal kata i powtorz logi dynamiczne.

Opublikowano
  • Autor

kat raczej jest przynajmniej ja nie usuwalem filtr powietrza wymieniany ok 1000 km temu jedyne co jest niepokojace to na jalowym jak jest cieplo i silnik rozgrzany to trzepie autkiem troche za mocno

Opublikowano

trzęsie bo:

-dawka paliwa jest za duża

-na pierwszym cylindrze wtrysk jest już byle jaki, zalej płyn do czyszczenia wtrysków

-albo kompresja nie bardzo

Opublikowano
  • Autor

dawke zmniejszylem i nic to nie dalo trzesie dalej

Opublikowano

to wtrysk leje albo nastawnik do czyszczenia.Na ile dawke zmniejszyles?

Opublikowano

dawke zmniejszylem i nic to nie dalo trzesie dalej

A moze dwumas juz ma dosc...
Opublikowano

Czesc,

Ja bym sprobowal podmienic od kogos przeplywke(pozyczyc) i zobaczyc jak auto sie bedzie zachowywac.

Moze zauwazylbys roznice...Nie jestem expertem ale widze ze ten czujnik kuleje od niskich obrotów w silniku.

Jesli sie myle prosze mnie poprawic...

Sokram

Opublikowano
  • Autor

przeplywki niestety nie mam od kogo a dawke w logu 001 mam teraz ok 4,2

Opublikowano

wrzuć logi po zmniejszeniu dawki, grupy 001 i 013

vagiem zrób korekcje dawki na maxymalną wartość i obserwuj czy coś zmaleją drgania, a potem zmniejsz dawkę na nim i zobacz drgania, a na koniec jeżeli nie ma żadnej poprawy w skrajnych ustawieniach ustaw sobie 4,0mg lub ciut mniej.

jest katalizator czy wycięty?

przepływka nie ma nic wspólnego z trzęsieniem budą, ale jej wartości świadczą ze jest już stara i czyszczenie by się zdało tak na początek...

kolektor ssący sprawdź czy nie jest do czyszczenia.

drgania ustają jak dodasz gazu tak 1100obr już nikną? - zastanów się nad wymianą plecionki...

Wie ktoś o ile rożni się spalanie przy normalnej jeździe przy dawce 3,0mg a 5,0mg? może to być aż o litr więcej?

Opublikowano

Nie wiem dlaczego być możne się mylę ale dawkę paliwa ma za małą w logach statycznych widać to w grupie 01 ma 1.1 a powinno być 4.6 oraz w grupie 000 poz 4 011 a powinno 23 poprawcie jeśli się mylę.

Opublikowano

Co ma przeplywka do trzesienia?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oczywiscie ze drgania ustaja jak silnik ma wyzsze obroty

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 14:30_________________________________________________i jaki wplyw ma plecionka na telepanie autka ?

Opublikowano

i jaki wplyw ma plecionka na telepanie autka ?

Spory ... ale raczej na wolnych obrotach...

Opublikowano
  • Autor

A DLACZEGO W GRUPIE 013 na 4 cyl nie ma zadnych danych ?

Opublikowano

A DLACZEGO W GRUPIE 013 na 4 cyl nie ma zadnych danych ?

Było opisywane... poszukaj na forum :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.