Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Brak podświetlenia bagażnika


roberts88

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zmieniałem żarówkę w bagażniku tą z boku po lewej stronie bo nie świeciła i gdy zmieniałem to zrobiłem zwarcie :wallbash: i teraz nie świeci mi wcale podświetlenie bagażnika przeglądnołem wszystkie bezpieczniki i niestety są dobre teraz niewiem gdzie szukać przyczyny :thumbdown: miał ktoś taki problem? Będe wdzięczny na jakiekolwiek na nakierowanie mnie gdzie szukać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Będe wdzięczny na jakiekolwiek na nakierowanie mnie gdzie szukać :hi:

Jeśli bezpieczniki na pewno są całe, a żarówka nie jest przepalona i mimo to nadal nie świeci, to być może sfajczył się jakiś kabelek.

Sprawdź, czy masz napięcie w gnieździe lampki.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i niedochodzi napiecie na kablach :confused4: może jakiś modół sie sfajczył :mysli: wie może ktoś skąd dochodzi zasilanie do bagażnika moża jakaś płytka sie sfajczyła szukam w książce A4 sam naprawiam ale niemoge znaleść skąd dochodzi to zasilanie do bagażnika :confused4:. Reszta wszystko mi działa tak jak powinno całe oświetlenie wnętrza i reszta wszystko działa tylko nie świecą 2 żarówki w bagażniku.[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 17:12_________________________________________________Rozebrałem ten wyłącznik na klapie co jak sie zamyka to gaśnie wygląda na sprawny bo jak zamykam klape to coś pyka w sterowniku do centralnego po prawej stronie w bagażniku niewiecie czy da sie to rozebrać ? bo nie chce niczego uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bardzo dokładnie bezpieczniki może lekko się przepalił i bardzo tego nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za oświetlenie bagażnika jes6t odpowiedzialny bezpiecznik nr 38 jak go wyciągne to nieświeci oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi a jak włoże to działa czyli bezpiecznik sprawny potrzebuje schematu jak dochodzi to zasilanie ma może ktoś ten schemat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jak masz od kogo przełożyć pompkę od centralnego to mógłbyś zobaczyć czy to ona przynajmniej jedną z możliwości byśmy wykluczyli ja niemam od kogo sprawdzić a na razie szkoda mi kasy na nową (używke) 250 zł i to jeszcze nic pewnego czy to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...