Treść opublikowana przez krazen
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
a ja sprawę halogenów rozwiązałem włącznikiem od podgrzewania szyby. Halogeny wyłączają się automatycznie po 11 minutach. (Wcale mi to nie przeszkadza nawet jeszcze lepiej. Zawsze zapominałem wyłączać.) jeśli będzie ktoś zainteresowany to zrobię dokumentacje. Koszt zrobienia jest śmieszny bo jeden włącznik juz mamy ze starego 1 din (np nim załatwimy przeciwmgielne tył) a drugi identyczny przycisk kupiłem na szrocie z audi a6 c4 za 5 zł Trochę rozbierania i lutowania ale działa tak jak chciałem
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
jeszcze paczki nie dostałem, ale jak dostane to w przyszłym tygodniu coś popróbuje , dam znać co i jak
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
dzięki za info za te obroty z klimatronika (juz myślałem ze tylko ja mam takie cuda) Dzisiaj postanowiłem sie pobawić w Pomysł - ISOSTATU z części które mi zostały. Mianowicie przycisk od podgrzewania szyby(ten z przed liftu) jest impulsowy i sam w sobie to isostat. Jedynym jak narazie problemem który w nim widzę, to czas załączenia przekaźnika --- to 10 min. Czyli halogeny po zapaleniu same się zgaszą po 10 minutach. Szczerze nie jeżdżę na na nich, a 10 minut moim zdaniem mi wystarczy. Będę sie starał go przejrzeć dokładniej i być może uda sie zwiększyć czas świecenia, ale zrobię to jeśli będzie zainteresowanie Tak czy inaczej zamówiłem też isostat na 5v na wejściu z allegro 10zl(bo tylko takie są). zobaczę co szczerze będzie mi bardziej odpowiadało. A napięcie z 12v na 5v obniżę rezystorem lub jakąś cewka
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Cześć! Zrobiłem cala zmianę na lift 2din. dołożyłem do klimy plus na pin6 i się podświetla. Mam tylko jeden błąd na klimie. Wcześniej na starej tego nie było. Błąd wyglada tak: 1206 Sygnał zapłonu (obrotów) - brak nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZN miał ktoś coś z tym?
-
Włączenie/wyłączenie dźwięku FISa w A4 B6
wymieniałem buzer u siebie. Żadnego kłopotu z tym niema trzeba go wy-lutowac a potem nowy ładnie przylutować i działa
-
[B5 ALL] Brak podświetlenia bagażnika
Witam! Po moich wczorajszych walkach i sprawdzeniu 90% kabli znalazłem gdzie u mnie wystąpiła usterka. Mianowicie w pompce zamka centralnego przypaliła się ścieżka. Po moim mostku, udało się Lamka świeci
-
[B5 AEB] Zapalajaca sie kontrolka oleju
miałem dokładnie to samo. Potrafiła się bez powodu zapalać. Wymieniłem wiec pompę oleju FEBI BILSTEIN cena okolo 550zł plus nowy olej, uszczelka pod miskę, filtr i robota 300 Mija miesiąc i narazie ok!
-
[B5 ALL] Brak podświetlenia bagażnika
Czy problem udało sie rozwiązać, mam to samo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]