Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 - Moj starszy brat :)


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

W2 CZART, mijalem sie z nim pare razy w tamtych okolicach juz :D

Mój dobry znajomy, no coż tak bywa i należy uważać, czesto mam przyjemność z tymi Panami od "Uwaga Pirat" :quattro:

Strasznie się napinają w tych nowych Vectrach 2.8T (280KM), ale głównie to mistrzowie prostej + kamera z dobrym zoomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również siadły tarcze i wymieniam w przyszłym tygodniu, sprowadziłem z Niemiec. a spotkanie czemu nie :evil:

Jak to nie tajemnica, ile Ciebie wyszły tarcze i klocki przód jak sprowadzałeś z DE, ja zamówiłem normalnie

przez serwis ale z dobrym upustem, jakby ktoś kiedyś coś potrzebował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Kto tu mowi o zamiennikach? no kupujac RS-a trzeba miec swiadomosc ile kosztuja czesci...

Kolego ja jestem z Krakowa ale jak bede w Wawie pomyslimy nad fotkami moze Ksieciunio sie da namowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Adaś no naturalnie, że tak :) musisz zamieścić projekty SPORTMILE na forum :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba a co Ty myslales :)

znamy sie to piszemy... ;)

Nie no nic nie mówię, tak tylko zauważyłem :tongue4:

P.S. Paweł zamówione: suma z wysyłką, rezystorami itp to koszt 57$ - wzięliśmy jeszcze inne - dokładnie takie jak na tym fotostory co mi przesłałeś, bo te tańsze miały tylko 18 diod, a te mają 27. Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba a co Ty myslales :)

znamy sie to piszemy... ;)

P.S. Paweł zamówione: suma z wysyłką, rezystorami itp to koszt 57$ - wzięliśmy jeszcze inne - dokładnie takie jak na tym fotostory co mi przesłałeś, bo te tańsze miały tylko 18 diod, a te mają 27. Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić :)

Łuki należy usunąć poprzedni post jak ma być cicho sza :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić smiley

Niestety na mnie będziemy to testować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na mnie będziemy to testować :kox:

Nie niestety - trzeba mieć jakiś obiekt do testów :D.

Chyba, że wcześniej dorwę się do RS'a Księciunia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam az testy sie skoncza :polew:

Pięknie, tak to jest z Wami kobietami - najlepiej na łatwiznę :wink4:

Zobaczymy jak to będzie jak przyjdą LEDy - sam jestem ciekawy efektu, a u mnie chociaż te postojówki wymienię z tych wstrętnych żółtych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...