Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bezsenność - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbyt mało roboty więc zbyt mało zmęczenia, odżywianie typu fast food :gwizdanie:

Im więcej pracuje tym gorzej jest mi zasnąć - nie jadam FF :wink4:

Stawiam na to co Keżor napisał, trzeba spróbować z tym magnezem i witaminą B.

Opublikowano

robisz badania i wiesz na czym stoisz

to tak samo jak podłączenie audi do VAGA

Opublikowano

Nie ma czasu na VAG-CIAŁA :kox:

Opublikowano

:polew:.

Jednak chyba zrobię sobie badania :vaglogi: , ostatnio spadłem z wagi 6kg w przeciągu 2 tygodni, a planuje dorzucić do rozrywki basen i siłownie. :gwizdanie:

Opublikowano

zbyt mało roboty więc zbyt mało zmęczenia, odżywianie typu fast food :gwizdanie:

Im więcej pracuje tym gorzej jest mi zasnąć - nie jadam FF :wink4:

Stawiam na to co Keżor napisał, trzeba spróbować z tym magnezem i witaminą B.

ja codziennie spożywam magnez :wink4:

no i pracuję na dwie roboty, czasami jeszcze przy domu :disgust:

więc kładę się i śpię :gwizdanie:

Opublikowano

a na ktory kanale trzeba logi zrobic? dynamiczne czy statyczne? jaki kabel? :naughty:

tak na serio to zrob sobie hormony, ze wskazaniem na traczyce oraz glikemie, zrob enzymy watrobowe i trzustki, rowniez badanie moczu :good:

najlepiej idz do lekarza i poprostu mu o tym powiedz :good:

Opublikowano

a jak będzie miła młoda Pani dr to możesz powiedzieć jej również o swoim małym problemie i myślę że będziesz spał spokojnie :polew::wink4:

Opublikowano

no i pracuję na dwie roboty, czasami jeszcze przy domu :disgust:

więc kładę się i śpię :gwizdanie:

Właśnie ja podobnie na dwie zmiany po kilkanaście godzin dziennie...

Kładę sie i nie śpię, bo nie mogę zasnąć :disgust:

No nic, chyba faktycznie wybiorę się na jakieś badania...

Póki co zacznę ten magnez łykać bo w końcu kawy też trochę się spożywa...

Opublikowano

podtlenek azotu wdychany w odpowiednich dawkach powinien pomóc

ogólnie to problemy ze snem w twoim wieku wynikają gównie z stresu...

szkoła/praca dziewczyna ect.

Opublikowano

zmazy nocne

przedwczesny wytrysk i takie tam to uda się przeskoczyć dasz rade :decayed:

Opublikowano
  • Autor

[quote ale pewnie Twoje podłoże to te Forum

nie możesz spać bo jesteś młody stazem i gonisz za modyfikacjami swojego pupilka :decayed::polew:

to jest to wiedziałem ze ktoś mi pomoże :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Myślałem,że na takie dolegliwości cierpią staruszkowie,a tu zdziwienie. :gwizdanie:

Kiedyś próbowałem obejrzeć film przed snem,najdłużej wytrzymałem z 10 minut.

Po prostu kładę się i śpię,jak się nie zabiorę od razu do roboty to nie zdążę nawet pomyśleć o barabara...Rano nie pamiętam jak się kładłem do łóżka. W dzień piję red bule,nie jem żadnych suplementów, pracuję ok 16 godzin na dobę 6 dni w tygodniu, czasy są raczej stresujące,jem nieregularnie praktycznie wszystko,czasem ff, więc wykluczam wszystkie wymienione sytuacje. :decayed:

Idź może do psychiatry, bo takie rzeczy to chyba od dyńki się zaczynają.

Opublikowano

może stoisz przed dylematem zmiany płci

takie decyzje mogą spędzać sen z powiek i są bardzo frapujące

:decayed: :decayed: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Cristoforo zamknij się :decayed:

Opublikowano

Cristoforo zamknij się :decayed:

gdzie?????? i tak mnie wszędzie znajdą

Opublikowano

Idź może do psychiatry, bo takie rzeczy to chyba od dyńki się zaczynają.

No całkiem możliwe, coś w tym chyba jest :mysli:

Opublikowano

Po pierwsze moga to byc rozne problemy. Jak zacznie to Cie meczyc przez dluzszy czas idz do lekarza.

Moga to byc problemy z sercem. Zreszta rozne choroby moga na to wplywac.

Ale najprawdopodobniej nerwy mogą swoje robić. Za dużo stresu, lekka deprecha i spać nie mozesz.

Sproboj sobie melise wypic uspakajająca lub jakies inne ziola.

Jak nie to psycholog albo psychiatra i tyle. Nie ma czego sie wstydzic.

Ja uwazam ze to pewnie przez stres i nerwy.

Opublikowano
  • Autor

może to poprostu za dużo stresów bo wcześniej było ok ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.