Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem że z doopy bo nawet mnie denerwuje jak woskuje bo wiecznie woda z pod tego wypływa :disgust: Tylko tyle że jedna jest :wink4:

Ale jakoś nigdy nie mam weny albo zapominam :decayed:

Opalarką pójdzie? :mysli:

Opublikowano

a nie mozesz suszarka podgrzac? a pozniej jak klej zostanie to pasta tempo zjechać klej?

Opublikowano
  • Autor

Jakoś lubię się bawić opalarką po pijaku i wszystko dookoła przypalać razem z ręcami :polew: A pastę tempo akurat kupiłem i mam jeszcze całą więc coś będę próbował :decayed:

W sumie to tak jakoś się przyzwyczaiłem do tej naklejki i nie zwracam na nią uwagi... :gwizdanie:

Tylko trzeba znowu trochę dniówkę poświęcić żeby gwint ustawić finalnie, auto umyć, nawoskować, pozbyć się tego gówna i ogarnąć w środku... :gwizdanie:

Ty lepiej zrób coś z tą kozą :decayed:

Opublikowano

zrobione :tongue4: w sobote walczylem :kox:

Opublikowano
  • Autor

i dlaczego zdjęć nie ma? :naughty: Skręcałeś zwoje jakimiś magicznymi zaciskami? :polew:

Opublikowano

tak inne springi :tongue4: fotki beda w wakacje :cool1: narazie ściśle tajne co sie dzieje w niuni :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz to mogę Ci moje springi -40 opiertolić po piniądzach bo się walają po garażu :decayed: A co to za tajemnica państwowa? :mysli:

Opublikowano

mam w domu na stanie -55 :wink4: bo takie mialem w audi :wink4: narazie nic nie mowie tylko robie :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

A moje mody staną chyba narazie bo bezrobocie mnie dotknęło :thumbdown: Może w najbliższym czasie tylko ściągnę tą naklejkę i siedzenia upiorę... :naughty: Zresztą tylko felgi i ściemy szyb mi brakuje na zewnątrz a tak to został środek...

Rób rób to będę miał z kogo zgapiać pomysły :polew:

Opublikowano

spoko :good: do wakacji moze sie ogarne :decayed: no mi jeszcze duzo zostalo wewnatrz/zewnatrz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja akurat wrócę może po lecie z Niemiec z kupką pieniędzy to będę wtedy modził :decayed: A felgę masz już jakąś na lato? :cool1:

Pokażmy że 1.6 nie jedzie ale może chociaż wyglądać :polew:

Opublikowano

mam 16" :wink4:narazie mam 16"

Opublikowano
  • Autor

Aleś tajemniczy :przebiegly: A ja dalej nie wiem na jaki kolor by alu maznąć :mysli:

Opublikowano

zostaw takie jakie jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC00231.jpg

A taki ładne hamerykańskie audi było :decayed:

Opublikowano

coś ty zrobil? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak wczoraj polerowałem, chuchałem aż uszczelkę pod głowicą wydmuchałem :polew:

Woda w oleju, olej w wodzie, spaliny korkiem poszły i zawory się tukły jak w starym dizlu :disgust: w dodatku wyszło że głowica pęknięta :wallbash: Same straty ;(

Ale przynajmniej się opaliłem przez te dwa dni na takim słońcu :naughty:

Opublikowano

no to zal naprawdę ;(

Opublikowano

No to tylko swap na V6 lub 1.8T :evil:

Opublikowano

swapuj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.