Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7


konus

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyposażenia nie ma się co rozpisywać czyli seria najuboższa praktycznie :decayed:

Mody:

-Alu OZ Saturn 16' 7,5J ET35+opony 205/55 (na zimę)

-Alu Flat Fives od A8 18' 8,5J ET45+opony 225/40(na lato)

-Lampy tył 1 lift

-Lampy polift przód pomalowane na czarny mat

-obrysy USA

-grill polift

-dymione kierunki,

-Gwint H&R

-Swap hebli na 288

-fotele kubełki

-dekory w czerwonym floku

Wymieniane:

-rozrząd,

-termostat,

-calutkie zawieszenie(wahacze, końcówki stabilizatora, gwint, tuleje na tylnej belce),

-wycięty kat,

-wykręcony hak,

-wymienione wszystkie płyny,

-nowy akumulator,

-zmienione klocki,

jak coś sobie przypomne to dopiszę :naughty:

plany:

-ściemka szyb,

-SWAP :gwizdanie:

1265394.jpeg

DSC00261a.jpg

1119410.jpeg1119411.jpeg

36cu2zlc4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to Twoja pierwsza furka ? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim pobycie na forum pragnę wreszcie pokazać swoje :a4fan:

no rzeczywiscie wsiowy szczegolnie ten silnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :> wcześniej woziłem się ojca Skodą Favoritą ale planowałem coś kupić... Tylko w życiu nie przypuszczałem że trafi się aż taki furacz :kox: młody jeszcze jestem :naughty:

za niecałe 1500 euro miałem wybrzydzać w silniku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :> wcześniej woziłem się ojca Skodą Favoritą ale planowałem coś kupić... Tylko w życiu nie przypuszczałem że trafi się aż taki furacz :kox: młody jeszcze jestem :naughty:

za niecałe 1500 euro miałem wybrzydzać w silniku? :D

to jest 6 kola zlotych za 9kpln mozna kupic 1zta zarejstrowanego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :> wcześniej woziłem się ojca Skodą Favoritą ale planowałem coś kupić... Tylko w życiu nie przypuszczałem że trafi się aż taki furacz :kox: młody jeszcze jestem :naughty:

za niecałe 1500 euro miałem wybrzydzać w silniku? :D

to jest 6 kola zlotych za 9kpln mozna kupic 1zta zarejstrowanego :naughty:

nie chciałbym takiego 1z z przebiegiem 600 kk :wink4: przy zakupie pierwszej fury inaczej się patrzy - wiem po sobie :wink4: miałem przebierać w ofertach - zobaczyłem pierwszego i już został :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić można... ale nadziać też się można :) tu widziałem co brałem a wtedy jeszcze euro było tanie że nie było po co przywozić :decayed: zresztą kupiłem i nie żałuje. rozrząd i płyny zmieniłem i 10000 km bezawaryjne. Teraz znowu wymienię olej i można dalej śmigać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się chłopaka że ma dupiasty silnik, może mu nie zależy na prędkości tylko na wyglądzie i bardziej oszczędniejszej jeździe w końcu ma 19 lat więc trudniej mu wszystko ogarnąć do kupy bo nie ma tyle keszu :cool1:

Jak dla mnie w ogóle nie pasują te felgi, ale to kwestia gustu. Baza modów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po maturach jesteś :> Ja kończe juz powoli swoje, potem praca i zabieram sie za lekkie mody u siebie;) Także powodzenia i szerokości, kupuj fakieś fajne fele, jak nie bbs-y to poszukaj jakis ORI, lampki zmien z przodu i z tyłu i juz bedzie lepiej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po maturach jesteś :> Ja kończe juz powoli swoje, potem praca i zabieram sie za lekkie mody u siebie;) Także powodzenia i szerokości, kupuj fakieś fajne fele, jak nie bbs-y to poszukaj jakis ORI, lampki zmien z przodu i z tyłu i juz bedzie lepiej :notworthy:

To powodzenia życzę :) Ja właśnie dzisiaj ostatnią miałem :) Co do felg to coś będzie tylko waham się czy 17' czy 18'... Rozsądek mówi 17' ale serce podpowiada że demonem szybkości to nigdy nie będzie to przynajmniej będzie wyglądać jak będę się toczył przez miasto :polew: lampki też będą ale chyba wszystkie grubsze mody po wakacjach jak wrócę z Niemiec i będę miał bułę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj 18" wcale nie ma takiej tragedii ale to tylko moja opinia. Ja mam 18" na 1BE i nic strasznego sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie każdy lezy na kasie i ma dobrze płatna prace. :gwizdanie:

Jak na pierwsze auto po faworicie to porządna bryka i przesiadka w inny świat. :naughty:

Cos tam pomodzisz, oby w dobrym guście i bedziesz sie nią cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bita bita i zardzewiała ale lepsza taka a4 niż np. golf3 :)

Ja też moją a4 kupiłem obniżoną na seryjnych amorkach - masakra :gwizdanie: ale jak dasz amortyzatory o skróconym skoku to zrobi się naprawdę fajnie.

Dobre plany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po maturach jesteś :> Ja kończe juz powoli swoje, potem praca i zabieram sie za lekkie mody u siebie;) Także powodzenia i szerokości, kupuj fakieś fajne fele, jak nie bbs-y to poszukaj jakis ORI, lampki zmien z przodu i z tyłu i juz bedzie lepiej :notworthy:

To powodzenia życzę :) Ja właśnie dzisiaj ostatnią miałem :) Co do felg to coś będzie tylko waham się czy 17' czy 18'... Rozsądek mówi 17' ale serce podpowiada że demonem szybkości to nigdy nie będzie to przynajmniej będzie wyglądać jak będę się toczył przez miasto :polew: lampki też będą ale chyba wszystkie grubsze mody po wakacjach jak wrócę z Niemiec i będę miał bułę :naughty:

No ja sie wachałem między 16 a 17 :> i padło na 17, najlepszy kompromis miedzy wygodą a wyglądem. Ja bym na twoim miejscu brał 17 :hi: Ale to decyzja nalezy do własciciela.

Powodzenia w modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsze auto po faworicie to porządna bryka i przesiadka w inny świat. :naughty:

Przesiadka w inny świat to jest taka jak była u mnie z malcza 126p na V6 :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

no rzeczywiscie wsiowy szczegolnie ten silnik :decayed:

K***A Kolejny się trafił... :chytry:

Kolego jak Ci się nie podoba to załóż sobie odrębny wątek 1.9 TDI i siedź tam.

To co że ma 1.6 ADP ? To co gorszy ? Chyba nie o to chodzi na tym forum?

Chłopak kupił brykę , chce się coś więcej dowiedzieć , podzielić planami ...a tu nie bo wsiowaty silnik. :gwizdanie:

I nie chodzi mi o to że też mam ADP i nie chodzi mi o to że sam go tak nazwał... :hi::kwasny:

Ale zamysł jest chyba inny , żeby zachęcać i rozmawiać o naszych samochodach...Anie ustalać rankingi.

:no::hi::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że mało tej mocy ale może nawet i lepiej bo w młodej głowie to jeszcze głupoty się trzymają :decayed: A tak to przynajmniej ni ma czym pogłupieć :D Choć kiedyś dość mocno udało mi się pokazać cfaniaczkowi z BeeMWu 1.6 na podtlenku LPG gdzie raki zimują :) Bo twierdził że na tych oponkach to nawet kołem nie obróci a jechać to wogóle nie jedzie :gwizdanie: Niestety nie wziął pod uwagę że 101KM w benzynie to nie to samo co 101KM w gazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Choć kiedyś dość mocno udało mi się pokazać cfaniaczkowi z BeeMWu 1.6 na podtlenku LPG gdzie raki zimują :) Bo twierdził że na tych oponkach to nawet kołem nie obróci a jechać to wogóle nie jedzie :gwizdanie: Niestety nie wziął pod uwagę że 101KM w benzynie to nie to samo co 101KM w gazie :D

No na LPG jednak mocy brak, ale nie którzy nie zdają sobie sprawy z tego. Ja kilka objechałem e36 2.0 lpg, właściciel też był w szoku jak może go objechać 1.8 w kombi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za gadanie, pedalski silnik 1,6: Na trase moze i faktycznie za słaby, ale jak sie jezdzi po miescie to w zupelnosci wystarcza, a pali mało- nie wiem skad niektorzy mieli 13l po miescie, ja nie zamulam, czasami daje mu w kosc, dodatkowo 1/5 czasu podrozy stoje w warszawskich korkach, a spalanie wychodzi mi niecałe 9l benz. Sprawdzam lejąc pod korek. Dodatkowo eksploatacja jest tania, mam drugi samochod z potezną v8ka, a i tak wsiadam w audi i nie czuję wielkiego dyskomfortu paląc nim 2 razy mniej wachy, podczas podrozy 5km/h w korku.. Diesel- moze i bym wolał, ale nie lubię jak mi sie sypie turbina, wtryski, jakies dwumasy i inne egr-y ;) za nerwowy jestem na to, 400-500tys to juz duzy przebieg, a wiekszosc tyle miala jak sprawdzalismy.. Ja dodam ze wole bezstresowo jezdzic pedałkiem na benz niz 1,8t na gazie ot co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. Dla mnie najważniejsze że jest to :audi: .... Silnik zawsze można zmienić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...