Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie coupe z lat 90 tych???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audi s2.

s2 był tylko avant :wink4:

Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant.

Opublikowano

audi s2.

s2 był tylko avant :wink4:

Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant.

faktycznie - mój błąd. :embarrassed:

Opublikowano

jesli chodzi o prelude, ja mialem 2.0 F20A4 134km. 4 lata śmigałem i jestem zachwycony tym autkiem. w mojej załozyłem LPG sekwencja i spalanie bylo 9-12L gazu, natomiast na benzynie 8-15 w zaleznosci od stylu jazdy. oczywiscie mozna kupic H22A czyli v-tec ale to juz inna bajka i o wiele wyzsza cena.jest jeszcze 2.3 L ale nie polecam bo awaryjne są z tego co słyszałem.

Opublikowano

audi s2.

s2 był tylko avant :wink4:

Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant.

S2 było robione jako Avant, Sedan i Coupe :wink4:

Opublikowano

Fiat Coupe :) 2.0 turbo 20 V pięknie mruczy, istny szatan, mocy pod dostatkiem, lekki :) Sam zamierzam kupić za jakiś czas :)

Opublikowano

Gdybys jednal sie zastanawial nad ta celica z pierwszej strony to ja tez moge polecic to auto, jezdzi tym moj kumpel z podworka i pomimo wieku to auto nadal jest naprawde bardzo fajne!

Opublikowano

nie, s2 to coupe, rs2 to avant a w sedanie nie było.

Opublikowano

fajna mazda jest na sprzedaz obok mnie 323 czerwona z 1994 roku w bdb stanie i chyba coś ok 4200zł

Opublikowano

nie, s2 to coupe, rs2 to avant a w sedanie nie było.

:polew:

kolejna twoja wypowiedz z ktorej sie usmialem :polew:

a niby co to za samochod :?:

http://www.audi-vw-projekt.de/Audi%20Galerie/S2Limo-Bobby/s2limo-02-gross.jpg

ok to już się nie wypowiadam, poprostu nigdy nigdzie nie znalazłem sedana, nigdzie nie widziałem i nic o nim nie pisało.

Opublikowano

Fajna TIGRA nie jest zła. Dla kobiety jaknajbardziej. Za 10 tys, można kupić naprawdę ładną i na wypasie. Nie jest droga w utrzymaniu.

Ale zastanawia mnie fakt, czemu po prostu nie zapytasz żony, czym chciałaby śmigać? Może jak sprecyzuje swe oczekiwania, będzie łatwiej cokolwiek doradzić.

Opublikowano

na OtoMoto są S2 w wersji sedan :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

musi byc opływowe,zero kantów jesli chodzi o wyglad....

Opublikowano

Toyota Celica jest opływowa :naughty:.

Opublikowano

Toyota Celica jest opływowa :naughty:.

no i jak to idzie... :gwizdanie:

Opublikowano

na OtoMoto są S2 w wersji sedan :decayed:.

moglbys zarzucic linkiem bo ciezko mi w to uwierzyc :mysli:

Opublikowano

Był kilka dni temu na OtoMoto, ale już nie ma...

Opublikowano

Na Otomoto są też S4 i RS4 diesel, więc nie sugerowałbym się :gwizdanie:

Opublikowano

Wyprodukowano 306 albo 309 sztuk S2 sedan :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.