Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Błąd ABS pomocy


tankpt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tydzień temu robiłem u mechanika hamulce tył nowe tarcze + nowe klocki przód toczenie tarcz po tym odebrałem samochód i niby ok następnego dnia jadę sobie jak by nigdy nic a tu nagle zapala się ABS i osrzegawczy ! jadę do gościa bo nie wiem co jest zaznaczam że przed wymianą nigdy się nie zapalił mi ABS. Podłączył gość komputer i wyszło :"nieprawidłowe impulsy prędkości kół" i gość nie wie o co chodzi. Aha jak zgasze samochód i odpale to kontrolki gasna i jest niby ok do następnego zapalenia kontrolek. A zapalaja sie tak mniej wiecej przy predkosci 120 km/h. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poda konkretny nr. błędu. Zapewne trzeba poprawić czujnik przy jednym z kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta. Mam ten sam numer błędu. Co dalej z tym robić ? Za które koło sie zabrać. Podczas jazdy VAG zrywa połączenie ze sterownikiem ABS. Dokładnie po przekroczeniu 20km/h. U mnie kontrolka ABS i wykrzyknik zapalają się przy jeździe powyżej 130km/h. Tak po około 5~10 min jazdy. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek od Viakena widocznie nie daje rady w Audi. Sprawdzałem w drugim aucie bez żadnych błędów i tak samo zrywa połączenie po przekroczeniu 20km/h. Chyba ze mam coś źle ustawione. Sory za OT. Trzeba będzie jeszcze tył dokładnie przetrzepać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...