Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z moim V6


Masa0511

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem a mianowicie chodzi o to ze moje audi gaśnie podczas jazdy a wygląda to tak.Rano odpalam auto i normalnie jade po kilkunastu kilometrach gaśnie mi prędkościomierz i zaczyna się szarpanie autem i silnik gaśnie efekt jest taki jakbym jechał na biegu przy zgaszonym silniku obroty spadną poniżej 2 tyś i znowu działa silnik i tak w kółko jest jeszcze taki efekt ze niekiedy pokazuje prędkość do 60 km/h i wskazówka skacze i spada na dół i znowu auto gaśnie,byłem dziś u mechanika podpioł pod kompa i nie mam nawet jednego błędu,ale za to miałem w cholere wody tam gdzie jest akumulator poprostu zatkały się odpływy przedkał mi to i powiedział zeby tam wszystko wyschło,mamy pogode jaka mamy więc mizernie to schnie.Silnik to 2.6 V6 automat 96 rok czy ktoś może wie o co chodzi w moim aucie?? za jakiekolwiek informacje dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec, skoro na Vagu nie pokazalo błedów. Sam napisales ze miales duzo wody a okolicach akumulatora wiec pewnie gdzies robilo sie zwarcie. Pozycz dobra suszarke od zony i wysusz wszystko ladnie moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie co moze byc przyczyną?? byłem u dwuch elektroników i pod kompem wyszło tylko tyle ze mam spaloną zarówke w trzecim swietle stop!!! a jeden mi powiedział ze moze to bym czujnik predkosci w skrzyni biegów i skrzynia nie widzi predkosci i wylancza silnik,moze mial ktos cos podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...