Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Podrasowane turbo do 1.9 tdi (110 km) 1997rok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

przegladając allegro zaintersowałem się następujacą aukcją:

http://moto.allegro.pl/item215172207_tuning_turbina_vw_audi_1_9tdi_przerobiona.html

koleś oferuje przerobioną turbinę............a że koników mi ostatnio brakuje korci mnie ta turbinka...........dodam że chipa (a dokładnie softa u dava) tez mam w planach............co myślicie o tej aukcji doświadczeni koledzy???...........czy wraz z wymianą na ta turbinę trzeba dodatkowo coś przerobić???

pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

tak czy siak, przydałoby się podjechać na strojenie, bo celowości bez tego nie widzę....

I moim zdaniem lepiej kupić taką dmuchawkę od tunera a nie "od kogoś z allegro".

Opublikowano

A gdzie w tej turbawce zmienna geometria?

Opublikowano

marewel chyba musisz isc do okulisty. ;)

przeciez na pierwszej focie widac jak byk no i na ostatniej to samo.

Proponowalbym jak kolega pre_pl

Opublikowano

koleś oferuje przerobioną turbinę............a że koników mi ostatnio brakuje korci mnie ta turbinka...........

Kombinujesz od zlej strony.

Tak sie sklada ze montuje takie turbiny. Sama turbina nic Ci nie da a nawet pogorszy, gt20 pompuje porzadnie dopiero od 2200 wiec wieksza turbo dziura a pozniej dmucha 1.6-1.7bara wiec seryjny soft zaraz notlaufa zrobi.

Jedz na program a jak bedzie malo to dopiero mysl o hardware. A pozatym Twoj IC by wogule nie wyrobil na takiej turbine....nie mowiac o tym ze obecne wtryski i pompa ponad 150KM za chiny nie dadza wiec montaz czegokolwiek ponad GT17/18 to strata kasy.

Jak chcesz cos wiecej niz sam soft to polecam Ci turbo AWX lub GT18 jak ma Pre_pl. Pasuje P&P a podniesie Nm na gorze i da zapas na dalsze mody do ok 170-180KM jak IC zmienisz, pompe i wtryski.

Opublikowano
  • Autor

dziękuję za pomoc..........wasze rady są bardzo cenne........zrobię tak jak mówicie.......po pierwsze soft.........pozdro :a4fan:

Opublikowano

marewel chyba musisz isc do okulisty. ;)

przeciez na pierwszej focie widac jak byk no i na ostatniej to samo.

Proponowalbym jak kolega pre_pl

To jedno smigielko

64cad290af68aacf.jpg

To drugie

c69d2dadac363f3e.jpg

A to zmienna geometria:

c08ed5e3d696aff7.gif

Opublikowano

marwel bo na zdjeciu jest nie kompletna turbina.

na drugim foto widac dzwigienke po prawej stronie od sterowania lopatkami.

Po drugie nawet na aukcji sa foty turbiny z gruszka od sterowania lopatkami.

Jak sie myle to mnie poprawcie.

Opublikowano

Gruszka to jest i w starym golfie 1.6TD,ktora steruje chyba cisnieniem doladowania.A zmierzam do tego ze ta trubina z allegro moze byc bez zmiennej geometrii.

Opublikowano

marewal rozbierales kiedys turbo albo sie przygladales rozebranej turbinie??

Gruszka jest nawet w IZ, czy ahu ale to porusza innym mechanizmem.

To co zaznaczylem na zdjeciu sluzy do regulacji zaluzjami.

81764028qz7.jpg

Jesli znasz ori zrodlo fotki przedstawiajacej zaluzje (zdj. nr.3) to tam jest chyba cala rozebrana to sie przyjzyj.

Opublikowano

Zalaczaj zdjecia z normalnej strony fotosik.pl,bo nie mam godziny czasu na zobaczenie zdjecia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.