Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki telefon za około 700 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam az mi przywiozą :wallbash:

bawiłem się w salonie i bardzo przyjemny telefon więc polecam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chłopaki, te nowe telefony mają WiFi, ale w audi jest instalacja na bluetouch. Będzie to działać z takim WiFi ?

Opublikowano

Chłopaki, te nowe telefony mają WiFi, ale w audi jest instalacja na bluetouch. Będzie to działać z takim WiFi ?

hę? :mysli:

bluetooth i Wifi to dwie zupełnie różne rzeczy... :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem że coś innego ale myślałem że taki nowy fon co ma WiFi to ma bluetoucha.

No chyba że mnie ulotka z playa wprowadziła w błąd bo nie wszystkie nowe mają zaznaczone że mają BT.

Który polecacie teraz telefon brać w abonamencie ?

Zastanawiam sie na ABO z PLAY - longplay 69 (obniżka na 59zł).

Polecicie jakiś telefon ? Myślałem nad nokią X3 ale może warto coś innego wziąść?

http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/control/categorypostpaidphone;jsessionid=46A63BA8A2DA56122AB946472A80C086.js21_10_eshop?rateId=ROZMAWIAJ@@@ROZMAWIAJ_69

Opublikowano

A n97 mini?

Miałem ją i byłem bardzo zadowolony :wink4: Niestety musiałem sprzedać bo potrzebowałem kasy. Teraz używam właśnie e52 i taki zwykły telefon z super baterią :wink4:
Opublikowano

tez mam e52 i powiem ze jestem bardzo zadowolony..

wczesniej uzywalem OMNI; strasznie wolna byla i ekran kiepski bo trzeba bylo wciskac ekran zeby cos odpalic..

mialem customowy soft, bez rewelacji..ale auto mapa fajnie dzialala...

Opublikowano
  • Autor

Użytkuję od ponad miesiąca e52 i jest lepiej niż się spodziewałem :naughty:

Opublikowano

zależy jaka e52 :cool1:

są dwie linie produkcyjne

Opublikowano
zależy jaka e52 cool1

są dwie linie produkcyjne

Czyli co? która lepsza?

Opublikowano

jedna jest prudokwana made in findland

a druga made in hungary

najmniej bezawaryjny to model produkowany w made in findland

made in hungary oferuje głownie Orange :naughty:

Opublikowano

nie wiem dokladnie ile teraz kosztuje ale mysle ze cos wlasnie kolo 700, 800 nokia n97, mam od ponad roku a do "oszczedzaczy" nie naleze i jedyne co mozna mu zarzucic to bateria ktora mogla by byc lepsza, ale bardzo sprytna klawiatura qwerty umozliwia np sprawne poruszanie sie po forum :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.