Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Logi po wycięciu katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dolot szczelny,filtr powietrza jak?? Turbo zle pompuje,przeplywka tnie

Opublikowano
  • Autor

Dolot szczelny. Filtr wymieniony. N75?

Opublikowano

Turbo nie pompuje źle, tylko bardzo dobrze :) (przeładowanie do 2070,6) zauważcie że zaworek n75 pracuje cały czas upuszczając ciśnienie, tylko coś nie może wysterować, myślę że się zacina :) no chyba że gdzieś traci ciśnienie na którymś wężu?

Nie wiem jak dokładnie z tą przepływką jest, ale ja bym ją wypłukał w benzynie ekstrakcyjnej.

Zrób jeszcze logi dynamiczne grupy 8

Opublikowano

Zanim zrobisz/wymienisz cokolwiek zrob logi dynamiczne - 003,004,008,010 i 011.

Opublikowano

Turbo zle pompuje,jak kolega wyzej pisal przeladowuje zadki przypadek jak na 1Z zazwyczaj nie doladowanie jest,przeplywka tez tnie sprobuj ja wyczyscic.

Opublikowano
  • Autor

Przepływkę wyczyscze srodkiem do hamulców Motip. Ja tez mam podejrzenia co do N75? Warto brac sie za jego regeneracje?

Opublikowano

Możesz podmienić na próbę z N18 i będziesz widział czy po zamianie jest wszystko ok.

Opublikowano

No czekawie jak podmieni N75 z N18 jak to sa dwa rozne zawory nie tak jak AFN i inne

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie N75 jest w 1Z kwadratowy, nie taki jak w AFN.

Opublikowano

Najlepiej to podmiana z kimś n75, dla sprawdzenia, później regeneracja, jak ktoś znajomy ma jakiegoś SDI to tam jest taki sam zaworek jak n75 i tam raczej ciężko żeby był wyjechany :)

Opublikowano

W SDI jest N75?? Przeciez to zwykly diesel tylko z praca jak TDI.Bez turba

Opublikowano

No wlasnie N75 jest w 1Z kwadratowy, nie taki jak w AFN.

A wracając do tematu... nie prosciej jest zrobic logi niż szukac N75..

Opublikowano

W SDI jest N75?? Przeciez to zwykly diesel tylko z praca jak TDI.Bez turba

Jest dokładnie taki sam jak w 1Z n75, nie wiem tylko czy w SDI jest oznaczony jako n75 i czy w każdym SDI, ja brałem swój z VW Caddy rok '98 1.9 SDI, normalnie jak nówka :D

Aha i z tego co pamiętam steruje przepustnicą ale pewien na 100% to nie jestem :)

Opublikowano

W SDI jest N75?? Przeciez to zwykly diesel tylko z praca jak TDI.Bez turba

Jest dokładnie taki sam jak w 1Z n75, nie wiem tylko czy w SDI jest oznaczony jako n75 i czy w każdym SDI, ja brałem swój z VW Caddy rok '98 1.9 SDI, normalnie jak nówka :D

Aha i z tego co pamiętam steruje przepustnicą ale pewien na 100% to nie jestem :)

Tego nie wiedziałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.