Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] NAVI RNSe problem z wyświetlaczem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna używam navi rnse (oryginał), i dzisiaj zauważyłem że po 2 godzinach stania na dworzu w deszczu (wilgoci) po włączeniu radia wyświetlacz przez minutę świecił na biało a nie kolorowo jak zwykle. Czy spotkał się ktoś z czymś takim i jaki może być powód? Czyżby warunki atmosferyczne? nie chce myśleć co będzie w zime?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak caly czas czy tylko jednorazowo :mysli:

moze wyswietlacz pada albo cos nie laczy :cool1: daj fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak caly czas czy tylko jednorazowo :mysli:

moze wyswietlacz pada albo cos nie laczy :cool1: daj fotke

Przez minutę widać było białe tło i szare napisy i takie jakby zakłócenia (poziome paski) potem zaczął wyświetlać kolorowo.

Postaram się zrobić fotkę jak się powtórzy.

Pozdr[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:56_________________________________________________

ITjTr.jpg

Załączam fotkę z problemem - jak widać na biało wyświetla, po dotknięciu z lewej strony na dole wyświetlacza problem znika, co się dzieje???

Pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:25_________________________________________________Zauważyłem, że jak pukne w wyświetlacz też dobrze zaczyna wyświetlać :mysli: - nie wiem co się dzieje.

Pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozpoczynam mój wątek ponownie jak widzicie prawie rok temu miałem kłopot z wyświetlaczem i sam ustąpił, aktualnie problem powrócił, wyświetla na biało. Możecie polecić z W-wy lub okolic kogoś kto się na tym zna i pomoże w problemie?

Dodam info że jak otworze panel i ścisne obudowe to wyświetla normalnie a jak puszcze znów na biało - troche mnie to irytuje może to jakaś małostka ale nie wiem nawet jak zdjąć ten panel bo po kilkudziesięciu sekundach sam się zamyka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zimne luty albo złącza.

Im szybciej się tym zajmiesz tym większe szanse na naprawienie, "nowy" wyświetlacz trochę kosztuje i ciężko trafić w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie problem moze lezec po stronie zasilania lub zimne luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie sama tasme spokojnei moze wymienic w razie czego...

ja bym sprawdzil tasme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - elektronik zabrał się za navi i już wyświetla prawidłowo. Nie był to problem wyświetlacza ale nie chciał powiedzieć co było przyczyną :kwasny:

Aktualnie wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...