Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] NAVI RNSe problem z wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od niedawna używam navi rnse (oryginał), i dzisiaj zauważyłem że po 2 godzinach stania na dworzu w deszczu (wilgoci) po włączeniu radia wyświetlacz przez minutę świecił na biało a nie kolorowo jak zwykle. Czy spotkał się ktoś z czymś takim i jaki może być powód? Czyżby warunki atmosferyczne? nie chce myśleć co będzie w zime?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Opublikowano

jest tak caly czas czy tylko jednorazowo :mysli:

moze wyswietlacz pada albo cos nie laczy :cool1: daj fotke

Opublikowano
  • Autor

jest tak caly czas czy tylko jednorazowo :mysli:

moze wyswietlacz pada albo cos nie laczy :cool1: daj fotke

Przez minutę widać było białe tło i szare napisy i takie jakby zakłócenia (poziome paski) potem zaczął wyświetlać kolorowo.

Postaram się zrobić fotkę jak się powtórzy.

Pozdr[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:56_________________________________________________

ITjTr.jpg

Załączam fotkę z problemem - jak widać na biało wyświetla, po dotknięciu z lewej strony na dole wyświetlacza problem znika, co się dzieje???

Pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:25_________________________________________________Zauważyłem, że jak pukne w wyświetlacz też dobrze zaczyna wyświetlać :mysli: - nie wiem co się dzieje.

Pzodr

Opublikowano

Być może to kwestia lutów.

Daj to obczaić elektronikowi.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Rozpoczynam mój wątek ponownie jak widzicie prawie rok temu miałem kłopot z wyświetlaczem i sam ustąpił, aktualnie problem powrócił, wyświetla na biało. Możecie polecić z W-wy lub okolic kogoś kto się na tym zna i pomoże w problemie?

Dodam info że jak otworze panel i ścisne obudowe to wyświetla normalnie a jak puszcze znów na biało - troche mnie to irytuje może to jakaś małostka ale nie wiem nawet jak zdjąć ten panel bo po kilkudziesięciu sekundach sam się zamyka.

Pozdrawiam

Opublikowano

Pomimo upływu czasu, moja wypowiedź nie straciła na aktualności.

Opublikowano

Prawdopodobnie zimne luty albo złącza.

Im szybciej się tym zajmiesz tym większe szanse na naprawienie, "nowy" wyświetlacz trochę kosztuje i ciężko trafić w dobrym stanie.

Opublikowano

wg mnie problem moze lezec po stronie zasilania lub zimne luty

Opublikowano

ja bym sprawdzil tasme

Opublikowano

a tak na marginesie sama tasme spokojnei moze wymienic w razie czego...

ja bym sprawdzil tasme

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany - elektronik zabrał się za navi i już wyświetla prawidłowo. Nie był to problem wyświetlacza ale nie chciał powiedzieć co było przyczyną :kwasny:

Aktualnie wszystko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.