Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Avant - Tylny spryskiwacz mechanizm zepsuty


PiotrW

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Został uszkodzony tylny spryskiwacz a mianowicie przecieka do wewnatrz mechanizmu wycieraczki.

Okazuje sie ze nie ma zestawu naprawczego do modelu B6 tylko np. do B5.

Niestety z B5 nie pasuje do B6. Czy macie jakis pomysł jak to naprawic.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam podobny problem . Mam pęknięty wąż od płynu do spryskiwacza tylnej szyby w miejscu załamania przy prawym zawiasie klapy. Ma ktoś coś podobnego lub wie jak to naprawić?

najlepiej kup kawałek nowego węża silikonowego i zrób wstawkę , jako tulei przelotowych użyj rurki ze starej anteny teleskopowej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem ten sam problem. Po załączeniu tylnego spryskiwacza zalewany był cały mechanizm ze sterownikiem i silniczkiem, co w konsekwencji powodowało samoczynne załączanie się wycieraczki bez możliwości jej wyłączenia.

Dzisiaj udało mi się właśnie zregenerować cały układ. Działa jak malina i zaoszczędzone ~700 pln (ceny wg servis'u).

Post piszę z pracy. Jutro postaram się wykonać jakiś konkretny opis ze zdjęciami, bo na pewno jest więcej zainteresowanych tym tematem (tak jak np.: urywające się siłowniczki klapy schowka, zatarte sworznie przednich wycieraczek itd)

Pozdrawiam

Temat już opracowany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178292.msg2076986#msg2076986 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...