Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Długość bagnetu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy ktoś może zmierzyć długość bagnetu do mierzenia poziomu oleju silnikowego?

Dotyczy 2.0 TDi - 2006

Za każdym razem jak tylko oleju osiągnie poziom równiutko pośrodku między minimum a maximum to zapala mi się kontrolka niskiego stanu oleju. Dopiero jak wleję olej lekko ponad max to kontrolka gaśnie.

Podejrzewam, że ten lipny bagnet jest trefny. Szczegół, że takiego kiepskiego drutu to jeszcze nie widziałem. Nie dość, że się wygina to jeszcze ledwo widać olej na nim.

Opublikowano

Mam co prawda silnik BPW ale u mnie leje oleju do pół stanu i jest ok nie zapala się żadna kontrolka niskiego stanu jak znajdę chwile to zmierzę ten bagnet.

Opublikowano

Witam,

Czy ktoś może zmierzyć długość bagnetu do mierzenia poziomu oleju silnikowego?

Dotyczy 2.0 TDi - 2006

Za każdym razem jak tylko oleju osiągnie poziom równiutko pośrodku między minimum a maximum to zapala mi się kontrolka niskiego stanu oleju. Dopiero jak wleję olej lekko ponad max to kontrolka gaśnie.

Podejrzewam, że ten lipny bagnet jest trefny. Szczegół, że takiego kiepskiego drutu to jeszcze nie widziałem. Nie dość, że się wygina to jeszcze ledwo widać olej na nim.

Masz racje !! Te bagnety to ostatni syf !! Nic nie widać szczególnie jak zalany jest świerzy olej. Zobacze w moim BLB jaka jest długość.

Opublikowano

ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max

Opublikowano

ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max

U mnie jest poprawinie. Stam min. i kontrolka dopiero się zapala. Widze że niezły kosmos z tymi poziomami.

Opublikowano
  • Autor

m blb i tez jak jest sta

Widocznie jak im się ucięło drutu taki bagnet się zrobił :kox: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:20_________________________________________________

Masz racje !! Te bagnety to ostatni syf !! Nic nie widać szczególnie jak zalany jest świerzy olej. Zobacze w moim BLB jaka jest długość.

Jak zmierzysz to daj znać skąd dokąd mierzyłeś? Chyba różnica w długości między dobrym a złym bagnetem będzie wynosić około 0,5 cm :angry:

Opublikowano

W BRE drut ma 55.2cm ,a do tego kołnierza na rączce 59cm

Opublikowano

Mam ten sam problem co kolega Jasiu. W sumie sugeruje sie kontrolka, doleje oleju , jak sie nic nie świeci to jest ok a jak mało to jeszcze trochę dolewam . Z tym bagnetem to wielka kiszka, u mnie musi byc ponad stan :confused4:

Opublikowano

Co do bagnetow w nowszych wozkach to rzeczywiscie helmuty odstawily kiche :thumbdown:

W BKD z 2006 w A3 tez jest ten "wynalazek". G... na nim widac. Nie ma porownania z AFN/AWX tam bagnet jest z plaskiego drutu szerokiego, widac na nim pieknie jak na dloni ile jest oleju. A w nowszych wozkach cienki gietki drut jak w corsie :polew:.

:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.