Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6


ranyjulek

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy chcecie od tej skóry, fotka nie jest normalna i dlatego tak to wyglada, pozatym ten typ foteli z reguły jest pomarszczony, co innego kubły :gwizdanie:

ładne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem o fotce, trochę poprzerabiana (zrobiony jest hdr), dzięki za obronę :notworthy: . A już prawie wystawiłem ogłoszenie na aukcji :wallbash: (żarcik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem o fotce, trochę poprzerabiana (zrobiony jest hdr), dzięki za obronę :notworthy: . A już prawie wystawiłem ogłoszenie na aukcji :wallbash: (żarcik)

wrzuć im na dowód normalna fotke wnetrza :naughty: to dadzą spokój spaczone łby forumowe :decayed::polew: :polew:

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepili :disgust: Patrzajta na swoje >500 tys. a nie innym głowę zawracacie :wallbash: Kupują "wyruchaną" skórę na alledrogo mówią, że okazja była i wtedy im nie przeszkadza :gwizdanie: :decayed:

Ładna włoszka, ale takiego typowego wyposażenia italiano to ona nie ma :) nie licząc drewna, bo to w większości włoszek jest :)

Ale pewnie masz 4 szybki w prądzie? :wink4:

Taka włoszka jak nie włoszka, bo nie ma 1BE (zawiasu -20mm), składanych lusterek, dokładanego alarmu? (przynajmniej diody nie widać po lewej stronie kiery) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby w prądzie tylko x2 (wkurza mnie to strasznie). Ale za to alarm fabryka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby w prądzie tylko x2 (wkurza mnie to strasznie). Ale za to alarm fabryka;)

Na początku jest uciazliwy, nie zostaw otwartych okien kiedys bo zaraz bedziesz wracał, a audi da o sobie wizualnie jak i głosno znać :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka niepoprzerabiana ;) terez możecie mnie je*** :P

dlaporownania.jpg

Uploaded with ImageShack.us

o kórva, na tej fotce to ja widzę 600 tys km

żartuje :decayed:

w książce powinien być ten kod koloru, albo możesz mi wysłać VIN na priva to sobie sprawdzę[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:41_________________________________________________wypas nie jest powalający, ale jest klima

wrzuć jeszcze trochę niemodzonych fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spaczone łby forumowe

to kowi nie sap tylko za robotę się bierz :decayed:

Może ona nie z włoch jak bez lusterek :naughty::wink4:

Powiem tak jesli motorownia jest w dobrym stanie to będziesz zadowolony z tego AJM na prawdę fajny silnik...

mówie to ja cżłowiek który szukał 2,5tdi lub 1,8T :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w papierach i wyczytałem, że auto jest z belgii, sprowadzone do włoch w 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w papierach i wyczytałem, że auto jest z belgii, sprowadzone do włoch w 2004.

No to już wsio jasne :) Włoszki nie są tak ubogie :naughty: A już prawie każda ma 4 szyby w prądzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wiadomo??

A masz książkę serwisową?? :mysli:

Niestety, jak przystało na auto z Włoch, nie posiadam takowej ;)[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 12:27_________________________________________________rafalekx, faktycznie jest dosyć ubogi..:( Aczkolwiek rzadko się trafia auto w skórze i z czujnikami parkowania (przydatnymi w mieście i garażu ;) ). Dokucza mi za to brak tych elektrycznych szyb z tyłu i niefabryczne, podświetlane na niebiesko-biało, radio :confused4: . Chciałbym wsadzić oryginalne, ale nie mam nawet okablowania pod zmieniarkę w bagażniku. Będę misiał czekać na natchnienie do rozbierania plastików :P Ale wtedy już może podciągnę jakiś lepszy sprzęt :), więc może nie ma tego złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyposażenie do sobie dorezasz, navi, fis itp...

Ja jednak w 1 kolejności bym się skupił na podniesieniu jej mocy :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celujesz w sam program czy rozwijasz się bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże ;) Jak będą fundusze to pomyślałbym nad wydajniejszymi pompkami i większym "turbem".[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 20:08_________________________________________________Co myślicie, panowie, o progach od Ski, ale pociągniętych czarną strukturą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie, panowie, o progach od Ski, ale pociągniętych czarną strukturą?

coś jak kupa pływająca na dnie muszli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...