Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6


ranyjulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego? Jeśli by były wylakierowane będą się gryzły z dokładkami zderzaków, których lakierować nie chcę, bo mi się to nie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odpuść, wg mnie bez sensu.. no ale auto jest Twoje

dla mnie albo się idzie w "s4" po całości albo w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację... Chociaż te seryjne progi jakieś takie wąskie trochę :kwasny: . A według mnie zderzak z S4 w dieslu to coś jak emblemat gti w wolnossącym golfie 1.6D :polew: Jak coś ma wyglądać jak S4 to niech przynajmniej tak samo jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczy20 zainspirował mnie zdjęciami RS4, czego efektem była dzisiejsza mini sesja. Czasu było mało więc wyszły, po przecedzeniu karty pamięci, tylko dwa zdjęcia.

duyimayzramk.jpg

parkazramk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool1: Mi też bardziej się podoba to pierwsze. Mam jeszcze kilka pomysłów tego rodzaju ale potrzebuję więcej czasu, żeby je wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwsze też chciałem uciąć, głównie ze względu na strasznie schowane koło w nadkolu :P Ale wydaje mi się, że też by było ciekawe, choć to już jest kwestia gustu. Czekam na fotki Twojego autorstwa :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 11:11_________________________________________________Jeszcze dwie fotki z wczoraj :)

audih.jpg

ztyu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duyimayzramk.jpg

Ten kadr zdecydowanie najlepszy :wink4:mógłbyś na konkurs wysyłać z powodzeniem tylko wersje z przed połaczenia fotek z przodem samochodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duyimayzramk.jpg

Ten kadr zdecydowanie najlepszy :wink4:mógłbyś na konkurs wysyłać

Dzięki za radę. Spróbuję swoich sił w lipcowej edycji :) Choć nie będę z tym wiązał większych nadziei :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwsze też chciałem uciąć, głównie ze względu na strasznie schowane koło w nadkolu :P Ale wydaje mi się, że też by było ciekawe, choć to już jest kwestia gustu. Czekam na fotki Twojego autorstwa :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 11:11_________________________________________________Jeszcze dwie fotki z wczoraj :)

audih.jpg

ztyu.jpg

1. fajny kadr i tło tylko razi mnie ucięty komin. Sprobuj zrobić tak aby zmieścił się cały albo występluj go wogole w PS. Co do dwójki to też jest OK ale ja bym widzial to nieco bardziej z gory zeby miedzy autem a kominami bylo troszke wiecej przestrzeni bo tak to troche wyglada to jakby kominy wystawaly z dachu auta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jedynki, mnie ten komin nie razi, szczególnie, że jest go tam wyżej jeszcze naprawdę dużo. Ale pomysł z jego całkowitym usunięciem wykorzystam ;) A te kominy z dachu... gdybym zrobił to bardziej z góry kominy byłyby też tutaj ucięte, nawet przy najmniejszej ogniskowej. Z lepszym sprzętem pewnie by się udało ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy autor zdjęcia i właściciel pojazdu nie chciał się pochwalić jak dużo ma jeszcze bieżnika na oponie? :polew:

Ale faktycznie.... :wallbash: Też teraz zauważyłem. Zdjęcia robiłem od przodu, właśnie na tle tego dużego komina z pierwszej fotki, a to ujęcie jakoś nagle wymyśliłem... Jak będę miał więcej czasu podjadę jeszcze raz w to miejsce i zatankuję do pełna kartę pamięci, wtedy spróbuję naprawić te i pewnie jeszcze inne błędy. Dzięki za konstruktywną krytykę :good: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________Dzisiaj przeprowadziłem pierwszy mod w swoim Audi ;) Nie mogłem patrzeć na moje biało-niebiesko podświetlane cd/mp3, więc jego miejsce zajął ten oto, oryginalny chorus (zdjęcie koszmarne, bo zrobione na szybko komórką - przed chwilką skończyłem montaż :P ):

chorus.jpg

Co prawda straciła na tym jakość dzwięku, jak również zmniejszyła się o 1/3 ilość grających głośników (mnie więcej w tym miejscu powinienem poddać pod wątpliwość stwierdzenie pierwszy mod i zaraz zmienić je na anty-mod :P ), ale w zamian za efekt wizualny :P Od razu mam dwa pytania, bo jakże by to było, gdyby przy tak trudnej operacji nie pojawiły się żadne wątpliwości:

1. Po podłączeniu radia i wpisaniu kodu wszystko bylo fajnie, ale po zgaszeniu stacyjki i jej ponownym przekręceniu, radio znów poprosiło o kod. W związku z tym kabel zasilający chorusa podłączyłem pod stały "+". No i pytanie, czy takie podłączenie nie spowoduje jakiegoś przegrzewania się radia kiedy jest wyłączone, albo rozładowywania akumulatora?

2. Nie mam w instalacji wzmacniacza i kostek, a chciałbym, żeby grały mi tylne głośniki. Co powinienem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo :good: A z tymi skórami wcale nie jest tak źle jak to wygląda na zdjęciach, ale faktycznie wygodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy kolejnego fotografa na Krakowskich :naughty:

Przyjedź na spota bo chyba nie oglądałem Twojego paździocha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotografią dopiero raczkuję ;) A na spota się jakoś wybrać nie mogę mimo najszczerszych chęci. Ale kiedyś na pewno się zjawię. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:15_________________________________________________Wczoraj wypróbowałem na swoim aucie mój pierwszy kosmetyk Meg'sa. Po umyciu myjką z aktywną pianą nałożyłem takie coś:

wosk.jpg

Efekt naprawdę zacny. Dziś rano, po deszczu praktycznie zero brudu. Postaram się pstryknąć parę fotek. I może wreszcie pojawię się jutro na spocie, jeśli zdążę wystawić psa na AWF'ie i potem wysprzątać po nim bagażnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...