Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Licznik- kostka 10pin


Hans76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wymieniałem ostatnio żarówki podświetlenia liczników i zobaczyłem, że oprócz 2 kostek 26pin żółtej i niebieskiej znajduje się jeszcze jedna 10pin czarna. Czy ktoś orientuje się, od czego jest ta kostka i gdzie należy ją wpiąć?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Zdjęcie kostki poniżej:

http://img514.imageshack.us/my.php?image=kostk1qt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum zamieszczona rozpiska pinów kostek liczników.

Użyj funkcji szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

Jest na forum zamieszczona rozpiska pinów kostek liczników.

Użyj funkcji szukaj.

to fakt. ale w rozpisce która zresztą sam zapodałem(wersja w jezyku polskim) nie ma takiej kostki 10 pin :shocked: jest wtyczka czarna z 20 pin i 4 pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja mam dokladnie to samo, nie mam pojecia co ktory pin oznacza, elsa nic o tej kostce nie mowi, podpieta jest jak kolega napisal do wyswietlacza temperatry w zegarach firmy UK-NSI wlasnie zmieniam na fisa VDO i teraz pytanie, dlaczego nigdzie nie ma rozpiski tych pinow? Prosze o pomoc, bo moze nie bede musial sie tyle meczyc z ciagnieciem pinow z ECU bo moze one juz sa tylko trzeba je przelozyc do kostki 20 pinowej, prosze o pomoc, pozdrawiam Jocker01[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:08 _________________________________________________ta kosta pomomo ze jest 10 pinowa ale w wyswietlaczu jest tylko 8 pinow, ktory z nich jest od czujnika temperatury?? Prosze poradzcie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...