Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service


bracus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja paamietam jak Kosiniak miał jeszcze s4 i był u nas na wyscigach na 1/8 mili :) i stoi 2 kolesi i mowi ale ta A czwórka popierdziela a ja mowie ze to S4 a nie A4 , a oni takie oczy :shocked: i mowia przeciez nie ma takiego auta jak audi s4 jest tylko a4 :polew: :polew: :polew: :polew: sorki za :offtopic:

Stad wynika ze s4 to niezły sleeper :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wydech made by nosb i nic wiecej do szczescia nie potrzeba :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wydech made by nosb i nic wiecej do szczescia nie potrzeba :evil:

no w sumie wydech jakis by sie dobry przydał :) Najwazniejsze ze włascicielowi odpowiada ten ktory ma :cool1: nic tylko siecieszyc i smigac furakiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun co do hamowni to wszyscy "znający się" w PL na S4 B5 np. Sportmile czy PM Motorsport twierdzą że nie da się inaczej motronica zmierzyć jak właśnie dynometem czyli hamownią drogową bo ten samochód generuje ogromne ilości ciepła których nie ma gdzie odprowadzać i na zwykłej obciązeniówce po prostu wychodzą zaniżone wykresy bo samochód samoczynnie "zdejmuje" doładowanie - tak czy siak może pod koniec czerwca będę w "pobliżu" maha to się zmierzę tak dla porównania :decayed:

tak na sucho:

0 - 100 4,5 sek

100 - 160 - 4,6 sek

100 - 200 nie mierzone

no tak tylko zapomniales dodac ze to z dwiema osbami na pokładzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wydech made by nosb i nic wiecej do szczescia nie potrzeba :evil:

też bym kupił i to już teraz zamiast B6... Niestety jest jedno ale...

4,85 za 1l benzyny!! Nie zarabiam na tyle dużo żeby robić 100km za 100zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny wachy zabijaja :confused4:

Bracus jezdzisz tym na codzien czy tak bardziej weekendowo jako zabawecze traktujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzi na codzien , a z przejezdzaniem 100km za 100zł to grubo grubo przesadzone, przy uzytkowaniu ,, normalnym" spalanie zaskoczylo by nie jednego bo ecale nie jest jakies mega duze.

mysle ze niektóre 1.8T pala wam wiecej lub tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego 100 km za 100 zł ? przy normalnej eksploatacji tzn 2 - 3 x dziennie na 1-2 biegach max z pod świateł a reszta normalnie to fura pali 12 - 13 litrów czyli max 60 zł za 100 km ale za to jaka frajda..jak jade do pracy na 9'tą to mi się micha cieszy jeszcze do 12 stej :-) oczywiscie samochód w codziennej eksploatacji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wydech made by nosb i nic wiecej do szczescia nie potrzeba :evil:

też bym kupił i to już teraz zamiast B6... Niestety jest jedno ale...

4,85 za 1l benzyny!! Nie zarabiam na tyle dużo żeby robić 100km za 100zł :decayed:

zawsze mozna jako drugie auto do nocnych zabaw :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego 100 km za 100 zł ? przy normalnej eksploatacji tzn 2 - 3 x dziennie na 1-2 biegach max z pod świateł a reszta normalnie to fura pali 12 - 13 litrów czyli max 60 zł za 100 km ale za to jaka frajda..jak jade do pracy na 9'tą to mi się micha cieszy jeszcze do 12 stej :-) oczywiscie samochód w codziennej eksploatacji :naughty:

To rzeczywiscie nieduzo wiecej niz 1.8 T :) a o ile frajda z jazdy wieksza :decayed:

Brałes sie juz z jakimis cfaniakaim spod swiateł ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko coś trafić "konkurencyjnego" :-) poza tym mało kto na takie S4 zwraca uwagę - ot takie zwykłe "ładniejsze" A4 w dodatku "stare" i rodzinne kombi - dopiero po 1 i 2 biegu na następnych światłach widzę jak wysilają wzrok żeby poczytać co tam takiego na klapie napisano :wink4:

chociaż wczoraj najlepszy był pan w s4 b6 :-) przeeeeepaść :gwizdanie: tym ludziom nadal się wydaje ze te 344 to ogromna moc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zwykły Kowlaski nie odrozni na 1szy rzut oka s4 od a4 b5 :decayed: dla nich to a4 z innym ospojlerowaniem :polew: A co do S4b6 no to wiadomo ze mocy nie trzyma i ze zbytnio mozliwosci tuningu oprocz kompresora nie ma :confused4: ale za to dzwiek V8 bezcenny :evil:

A jak z kosztem utrzymania takiej S4b5 i eksploatacja ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena większości części nie różni się od części do 1.8T..robie do 20 tyś km rocznie max tak ze olej 2 x do roku i 1 grubszy przegląd - generalnie jak sie z 2.7 bt obchodzić należycie to nie sprawia żadnych opłaty ? powiedział bym normalne płacę 1350 zł AC + OC rocznie

na pewno mogę z czystym sumieniem polecić taki samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze nie ma jakiejs masakry cenowej :decayed: myslałem ze takie 2.7 wiecej kasy pozera :blink:

Szkoda ze nie ma 2,7 w budzie b6 :kox: tzn widziałem kiedys na mobile.de :cool1: tylko szkoda ze w avancie była :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko coś trafić "konkurencyjnego" :-) poza tym mało kto na takie S4 zwraca uwagę - ot takie zwykłe "ładniejsze" A4 w dodatku "stare" i rodzinne kombi - dopiero po 1 i 2 biegu na następnych światłach widzę jak wysilają wzrok żeby poczytać co tam takiego na klapie napisano :wink4:

chociaż wczoraj najlepszy był pan w s4 b6 :-) przeeeeepaść :gwizdanie: tym ludziom nadal się wydaje ze te 344 to ogromna moc :naughty:

bracus kto wie może staniesz kiedyś na światłach z z białym lambo hehe :decayed:

Chyba by Ci odjechał. tym bardziej że kierownik narwany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze lambo to exotic :naughty: a s4 to przykoksowane a4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akuratnie o ten dychawiczny egzemplarz bym się nie martwił bo z tych 640 rzekomych koni mechanicznych jakie miał mieć ten samochód kiedy został przywieziony do kraju i po tych kilku BAM jakie miał to nie wiem czy dysponuje nadal swoim potencjałem :-) zreszta właściciel już częściej jezdzi swoim BC niż Lambo :) poza tym nie moja piaskownica nie moje foremki :naughty: niech ma nawet i 1000 km :-) ja się cieszę tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze masz baze pod dlasze mody :cool1: i mozesz rezac dalej np jak SID :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej się nie może 2 lata zdecydować co chce jak i dlaczego - jego samochód miał już 3 czy 4 ukończone setupy (od 300 do 520 KM - a robi się kolejny jeszcze mocniejszy - on ma już połowę RS4 tam i oczywiście silnik zakuty + metanol itd) - ja zostaję przy tym co jest w codziennym użytkowaniu nie jest uciążliwy a jak trzeba to potrafi pokazać pazur - jak dla mnie idealny kompromis pomiędzy tym co potrafi a ile wymaga na codzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...