Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bezinwazyjne odgrzybianie klimatyzacji srodkiem Clern Air


M.Audi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

znalazlem na allegro srodek do odgrzybiania klimatyzacji o nazwie Clern Air http://www.allegro.pl/item1032206567_bezinwazyjne_odgrzybianie_klimatyzacji_hit_sezonu.html jest dosc popularny ale czy skuteczniejszy od juz sprawdzonej pianki ktora sie wypelnialo nawiewy?

Jesl ktos tego uzywal to byl bym wdzieczny za wypowiedzi na temat tego srodka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten preperat mozna kupic w tesco za 19,99 :polew:

a co do skutecznosci to osobiscie nie uzywalem ale brat uzyl w focusie i jest zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego nie zaaplikujesz bezpośrednio na parownik to ściema na chwilę i wyrzucanie pieniędzy. Też kiedyś użyłem takiej puszeczki, skutek- lepkie plastiki i poplamiona tapicerka w okolicy działania tego ustrojstwa, a popachniało może z tydzień, odradzam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środek mogę polecić z czystym sumieniem : http://moto.allegro.pl/item1031627006_odgrzybiacz_klimatyzacji_loctite_hygiene_spray_fv.html

Odpala się puszkę w aucie i na obiegu wewnętrznym sama się opróżnia wewnątrz auta, po 20 minutach wietrzymy auto i jest OK.

Naprawdę u mnie pomógł na smrody związane z klimą, stosowałem to również w dwóch poprzednich autach i zawsze skuteczny w przeciwieństwie do pianek i innych badziewi z marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem u matki w samochodzie, w sumie podziałało, ale dopiero po 2 puszce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...