Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba chłopoki z Anglii muszą poczekać jeszcze z 4 lata żeby powtórzyć sukces z 1966 roku... Jaja się dzieją na MŚ :shocked::blink::polew:. Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy... Raz idzie, raz nie idzie...

Opublikowano

...Anglia :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

szkoda że nie przegrali bo dołączyli by do grona pokonanych faworytów :decayed:

też miałem nadzieje :przebiegly:

Opublikowano

Chyba chłopoki z Anglii muszą poczekać jeszcze z 4 lata żeby powtórzyć sukces z 1966 roku... Jaja się dzieją na MŚ :shocked::blink::polew:. Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy... Raz idzie, raz nie idzie...

Grają jak paparuchy...

Jak ogłądałem mecz Anglii z Algierią, to myślałem że to Polska:Algieria

Opublikowano

swoja drogą popatrzcie jak na tych mistrzostwach obłowią się firmy bukmacherskie, to nich to chyba najlepsze mistrzostwa w historii :naughty:

Opublikowano

wuwuzele jakby mniej po uszach już napierdzielają... :mysli:

Wczoraj Anglicy byli bezradni jak my, dziwny to był mecz, nic im nie wychodziło :decayed:

prasa w Anglii chyba zje trenera :read::sarcastic:

Opublikowano

to będzie drugi zjedznow trener po Domenecku...

Od dawna się dziwię bo huuj Anglikom trener wybitnie defensywny skoro oni mają ofensywny skład?

I po co Francuzom pajac z cyrku na stanowisku trenera? [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 11:57_________________________________________________to będzie drugi zjedzony trener po Domenecku...

Od dawna się dziwię bo huuj Anglikom trener wybitnie defensywny skoro oni mają ofensywny skład?

I po co Francuzom pajac z cyrku na stanowisku trenera?

Opublikowano

oglądacie NED-JAP?

na razie kicha

Opublikowano

Bez niespodzianki.

Holendrzy się oszczędzają 1:0 im wystarczy.

Opublikowano

Austria gra w dziesiątkę i jest 1:1 ale jaja...

Opublikowano

chcecie emocje to włączcie mecz Pol - Cub w siatkówce :kox: :kox: :kox: :kox: :shocked:

Opublikowano

wielkie brawa dla australii-podnieść się po meczu 0-4

i prawie cały mecz grając w 10-tkę

i jeszcze atakować :notworthy:

Opublikowano

wielkie brawa dla australii-podnieść się po meczu 0-4

i prawie cały mecz grając w 10-tkę

i jeszcze atakować :notworthy:

...mogli jeszcze ten mecz wygrać...

Opublikowano

ja czekam na poniedziałkowy mecz Portugalii :gwizdanie: mam nadzieje, że zdobędą 3 pkt.

a tak ogólnie to te mistrzostwa robią się ciekawe, jak do tej pory już kilka niespodzianek, zobaczymy jak dalej :gwizdanie:

Opublikowano

ja czekam na poniedziałkowy mecz Portugalii :gwizdanie: mam nadzieje, że zdobędą 3 pkt.

a tak ogólnie to te mistrzostwa robią się ciekawe, jak do tej pory już kilka niespodzianek, zobaczymy jak dalej :gwizdanie:

ale porównując poprzednie itd...

poziom meczów kiepski

strzelą bramkę i pilnują wyniku

p.s.oprócz niemców z austr.

ETO :good:

Opublikowano

Jest 1: 0 po bramce Eto [br]Dopisany: Czerwiec 19, 2010, 20:44:42_________________________________________________...mamy 1:1 ładny meczyk się zrobił :naughty:

Opublikowano

+piękny mecz :notworthy:

Opublikowano

mamy 1:1 ładny meczyk się zrobił :naughty

:kox:
Opublikowano

obrońcy Duńscy fatalni.Kamerun mial 3 sytuacje 100% po ich błędach :decayed:

Opublikowano

Ws. ankiety wolę Portugalię bo Brazylia dla mnie jakoś się za mocno oszczędza i nie grają tak jak kiedyś :cool1:

Opublikowano

+piękny mecz :notworthy:

no wreszcie mecz na poziomie :kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.