Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] moja żabka


fafol

Rekomendowane odpowiedzi

na dole i na górze strony masz czarne przyciski w pasku, klikasz 'ODPOWIEDZ" i odpala ci się rozbudowany edytor, nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie"

czekam na twoją żabkę, pamiętaj że te zdjęcie nie mogą być zbyt rozbierane, od tego są inne działy :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wystawic zdjecie[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:18_________________________________________________

ullz0.jpg

[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:20_________________________________________________jutro zrobie wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor spoko, widze że już po małym liftingu ,grill z s4 i zderzak malina , tylko progi w kolor , dziwne ze to przedlift a błotnik ma polfitowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prościej ci już tego nie wytłumaczę :wallbash:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:23_________________________________________________rzeczywiście kolor ładny :shocked:

opisz co robiłeś przy aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzona była z niemiec ponoc to s-line robiona pod klienta w środku skóra z zielonym welurem [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:27_________________________________________________nic nie robiłem tak ją kupiłem rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b-5 nie było s-line. :gwizdanie:

A i czekam na fotki środka, zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dal bys jakis opis auta zderzak s4 na ogromny plus ale brewki dramat i ta lotka na tylniej klapie kolejny dramat[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:40_________________________________________________to tyle dobrze ze oddales ori grill bo koleczka musza byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nie dziwie, że ją kupiłeś jak tak wyglądała :kox: :kox:

porób te fotki dookoła auta i w środku[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:48_________________________________________________a jeszcze, żeby nie było tak słodzio-miodzio, to ci powiem, że oprócz zderzaka, masz wymienione błotniki i maskę :decayed:

poślij mi VIN na PW jeśli to nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poogladaj od innych uzytkownikow opisy auta i postaraj sie to tak zrobic jak oni maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum masz swoją skrzyneczkę z wiadomościami, klikasz ten przycisk:

edEbJ.jpg

i piszesz do mnie Prywatną Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zapodaj więcej fotek

jeśli dobrze widzę to fotele też masz zielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...