Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Klopoty z podswietleniem predkosciomierza i nawiewow


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nastepujacy problem: predkosciomierz podswietla mi sie tylko z prawej i lewej strony a na gorze zero.Chodzi o to ze tych predkosci ktorymi najczesciej sie jezdzi sa niewidoczne.Zarowke wymienilem i dalej nic.Ktos mi podpowiedzial ze sciezka moze byc spalona?!Co koledzy myslicie na ten temat.Mile widziana jak najwieksza ilosc odpowiedzi :th: Mam jeszcze probem z podswietleniem nawiewow tez ciemnosc je ogarnela.Jak sie do tego zabrac i gdzie sa w nich jakis zarowki?!

stosuj 2 punkt regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak...podswietlenie od nawiewow zapalalo sie jak chcialo.Czasem jak sie wkur... to trzepnelem mocniej z boku nawiewow i sie zapalala teraz juz wogole nie chce...a w liczniku tak jak napisalem wymianialem i dalej sie nie pali... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że nie ma Kolega miernika, albo zwykłej kontrolki, żeby sprawdZić , czy jest napięcie na żarówce i przed nią...?? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam problem i znowu mam. poprostu diody sie przepalily {zarowki} i trzeba wszystko odkrecic i wstawic nowe.

wczesniej zgaslo mi podswietlanie ilosci paliwam, teraz nie widze predkosci od okolo 90 do 220

naprawie to jak kupie biale tarcze do zegarow :audi: i dam inne kolorki bo sam czerwony juz sie znudzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...