Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak całego podświetlenia w środku


K A M I L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :hi:

Dodam odrazu że takiego tematu nigdzie nie znalazłem.

Otóż wczoraj zauważyłem że niemam podświetlenia zegarów,fisa i wszystkich przycisków.

Dziś rozebrałem licznik sprawdziłem żarówki okazało się że dwie spalone, odrazu kupiłem wymieniłem i teraz jest tak:jak włączę postojówki podświetlenie jest, tylko przekręcę stacyjkę wszystko gaśnie i tak delikatnie wszystko sie żarzy(sprawdzałem w nocy) jakby jakieś zwarcie było czy co. Dodam jeszcze że fis wogóle od tej pory nic nie wyświetla. Z góry dziękuje za pomoc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

nie dam rady teraz podejść do siebie do auta żeby sprawdzić, ale czy ty przypadkiem nie masz "przyciemnionego" podświetlenia? Nie jestem pewien którym dokładnie, ale jednym z pokręteł w licznikach reguluje się jasność podświetlenia deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak posiadam regulację podświetlenia ale jest na maxa rozjaśniona bo właśnie to i bezpieczniki sprawdzałem na samym początku co dalej niewiem??

Dziś rozbieram dalej zobaczymy. Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły????[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 17:19_________________________________________________Dziś podpiełem VAG-a i wyskoczyły mi następujące błędy:

00750 Obwód lampek kontrolnych

00532 P1750 Napięcie (B+)

Wykasowałem błędy ale nic nie pomogło, gdzie szukać usterki??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...