Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy trzeba programować kluczyki po wymianie lub rozładownym akumulatorze


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie mi siadł akumlator i teraz go ładuje bo nie miałem klemów ( odłaczyłem akumlator ale chciałem dac inny ale tez rozładowany) mam audi a4 b7 z imobilaiserem i navi i takie pytanie czy jak sie auto naladuje to bede musiał kluczyk programować ( jesli tak to jask to zrobić?) i navigacje jakos odblokowywać? prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie mi siadł akumlator i teraz go ładuje bo nie miałem klemów ( odłaczyłem akumlator ale chciałem dac inny ale tez rozładowany) mam audi a4 b7 z imobilaiserem i navi i takie pytanie czy jak sie auto naladuje to bede musiał kluczyk programować ( jesli tak to jask to zrobić?) i navigacje jakos odblokowywać? prosze o porady

nic nie musisz robić :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa różnie. Jesli navi była oryginalnie, to chyba bedzie prosic o kod. Chyba, ze była wczesniej rozkodowana i to żądanie zostało jakos anulowane. U mnie sie nie pyta, ale wiem, ze poprzedni wlasciciel wstawial nowa, kupiona gdzies z Alle.. bo auto przyciagnal z DE tylko z dziura i zlaczami do RNS-E. Co do kluczy, to chyba kodowac nie trzeba, ale moze byc tak, ze bedziesz musial je wsadzic do stacyjki i wcisnac jeden z przycisków. A podobno tez logika od szyb sie kasuje( przynajmniej wg instrukcji), tzn domykanie szyb i komfort, ale u mnie to jakos dziala bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B7 za kazdym odpięciem akku nie dzialaja piloty i automatyka szyb.

Radio dziala i nie prosi o kod. Wg instrukcji radio prosi o kod tylko wtedy kiedy wsadzi sie je do innego auta (nie wiem albo chodzi o inny VIN albo o nr ktoregos sterwnika ktory po CANie musi sie zgadzac) i fakycznie u mnie tak jest w praktyce.

Co do uaktywnienia pilotow i automatycznych szyb po braku pradu u mnie pomaga poniższa instrukcja:

Kluczyk w stacyjke > trzymasz przycisk zamykania, kluczyk na zapłon i trzymasz nadal wcisniety 10-20sek > wylaczasz zaplon > wyciagasz kluczyc > wszystko powinno dzialac normalnie tj. alarm i centralny zamek z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój mi kluczyki wywaliło po otwarciu kluczyka, wymieniłem baterie i auta nie dało się otworzyć, masakra gdyby nie kabel, otworzyłem normalnie i tu alarm po 21 pełno bloków w okół a ja pierwszy raz próbuje dodać kluczyk masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...