Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kompresorem? B6 V6 3.0


Hotest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni daje sie bardzo odczuc szczegolnie na postoju i niskich biegach jak klima pracuje...

Normalnie wyglada to jak by sie jakies lozysko zatarlo. Bylem w ASO i powiedziano mi ze to jest kompresor do wymiany... Klima chlodzi bez problemow ale jak wspomnialem daje sie ja bardzo odczuc ze jest wlaczona ... niedosc ze ja slychac - typowy dzwiek zatartego lozyska - to rowniez przenosi wibracje na kierownice i pedaly...

Pytanie czy to sie daje naprawic (wymienic lozyska) czy mam wierzyc ASO ze to jest nienaprawialne i jedyna mozliwosc to wymiana kompresora - 2600 zl + 500 zl robocizna??

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje się regenerowane/używane (jest parę firm, które to robią...)

Używka kosztuje parę stów (więc nie jest to prawie 3000zł - wymiana też nie jest jakaś kosztowna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez serwis zalecal wymiane sprezarki za 2619PLN + robocizna, ale pojechalem do jednego ananasa, ktory wczeniej pracowal w ASO VW i powiedzial, ze zalatwi mi regenerowana z 2 letnia gwarancja za 900PLN. Wiem ze sporo taniej niz w ASO ale czy nie za duzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez serwis zalecal wymiane sprezarki za 2619PLN + robocizna, ale pojechalem do jednego ananasa, ktory wczeniej pracowal w ASO VW i powiedzial, ze zalatwi mi regenerowana z 2 letnia gwarancja za 900PLN. Wiem ze sporo taniej niz w ASO ale czy nie za duzo??

cena jest rozsadna, zwlaszcza ze taka dluga gwarancja. Zwroc tylko uwage jakie sa warunki tej gwarancji, czy przypadkiem nie trzeba wymienianiac przy okazji osuszacza, zaworu i plukac ukladu co moze podniesc cene o ponad 1000zl.

Pytanie czy to sie daje naprawic (wymienic lozyska) czy mam wierzyc ASO ze to jest nienaprawialne i jedyna mozliwosc to wymiana kompresora - 2600 zl + 500 zl robocizna??

U nas w firmie ja osobiscie nie naprawiam sprezarek, gdyz robi to moj wujas, on naprawia rozne sprezarki nie wiem czy akurat kiedys robil audi, jak nie to napewno jakies vw a to przeciez to samo, i mozliwa jest wymiana uszczelnien i lozysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...