Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWT] Cykanie na wolnych obrotach


Tonik

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz dostanę opie...ol, ze nie szukałem itd. ale niestety niewiele znalazlem na ten temat. Samochód mam od tygodnia więc sam się sobie nie dziwię, że się martwię. Przypadłość jest następująca. Odpalam zimny silnik i jest wszystko w porządku. Pojezdzę troche i zaczyna się cykanie, ale TYLKO NA WOLNYCH OBROTACH, dodam nieco gazu i ustaje. Co to może być? czy ktoś ma podobne doswiadczenia? I czy juz mam szukać mechanika, który będzie wymianiał popychacze? A może to coś innego? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Tonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym przejmować tak ma być :wink4: tak cyka elektrozawór odpowiedzialny za wypalanie opar paliwa. Cykanie pewnie dochodzi z prawej strony samochodu a konkretnie z okolic puchy filtra powietrza. :chytry: I generalnie jak cyka to znaczy że jest z nim wszystko ok można by się było martwić jak by nie cykał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest cos takiego trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, dosc z duzą częstotliwością. Tylko na wolnych obrotach, jak odrobine dodam gazy to znika. [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 18:30_________________________________________________Słuchajcie, a jakby to były hydrauliczne popychacze to czy przy wyzszych obrotach tez byloby slychac cykanie? a moze ktos ma namiar na jakiegos magika w okolicy Gliwic / Knurowa? Pozdro.[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 20:54_________________________________________________

Nie masz się czym przejmować tak ma być :wink4: tak cyka elektrozawór odpowiedzialny za wypalanie opar paliwa. Cykanie pewnie dochodzi z prawej strony samochodu a konkretnie z okolic puchy filtra powietrza. :chytry: I generalnie jak cyka to znaczy że jest z nim wszystko ok można by się było martwić jak by nie cykał :decayed:

Dziękuje Galec. Mam nagranie ale nie mam pojęcia jak to wstawic do posta. Tykanie u mnie wystepuje tylko i wylacznie na wolnych obrotach. A jakby to były hydrauliczne popychacze to czy przy wyzszych obrotach tez byloby slychac cykanie? Olej mam wlany 5W30, poziom oleju w 1/3 normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...