Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ori końcówki drążka kierowniczego już wybite


arass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem odpowiedzi wiec pisze tu, przed dwoma miesiącami byłem na stacji diag. i diagnosta kazał wymienić "końcówki drążka kierowniczego, wahacze z przodu dolne 'banany' oraz przeguby" wszystkie części zamówiłem u kolegi z forum, wszystkie ori lemfordera, dziś sprawdziłem i końcówki już mają luzy, lewy lekkie, prawy mocniejsze... Po 2 miesiącach użytkowania, co może być powodem takiego czegoś ? :( W oryginalność części raczej wierze bo nie raz już u niego zamawiałem, a na forum ma same pozytywne opinie.

Dodam również że jadąc powoli po drodze wysypanej kamieniami czuje na kierownicy lekkie "luzy, drgania" nie wiem czy powodem tego są te wybite końcówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sam wymieniałeś czy jakiś mechanik, bo jeśli jakiś niezaufany koleś, to może wsadził ci jakieś stare, u mnie końcówki febi wytrzymały ok 50 tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał mi je zaufany mechanik... Przynajmniej tak myślę, zbieżność również ustawiałem w dobrym zakładzie zaraz po wymianie, czy jakieś inne części mają wpływ na zużycie tych końcówek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne nie,raczej moze styl jazdy ale choc bys w terenie audikiem pociskal to mysle ze ........dziwna sprawa? A moze ten mechanik to srednio zaufany ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja z tego taka, że ori części nie warto kupować bo niejednokrotnie wytrzymają ci krócej niż teoretycznie słabe zamienniki. To tylko spokojna świadomość właściciela, że kupuje wszystko ORYGINALNE. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu już trochę po bandzie pojechałeś

z niektórymi rzeczami to się niestety sprawdza. Tzw. oryginalne części nie zawsze mają taką samą jakość jak np. te na pierwszy montaż. Nie mówię tu o podróbach. Kończy się era trwałości - teraz wszystko powoli staje się jednorazowe i ma krótką żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze niekoniecznie nieraz zdarzyc sie moze jakas slabsza partja no niewiem tak juz w zyciu jest ze auto najlepszej marki jedno na 100 ma jakas wade itd.. i tu moglo byc tak samo ale ori to ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał mi je zaufany mechanik... Przynajmniej tak myślę, zbieżność również ustawiałem w dobrym zakładzie zaraz po wymianie, czy jakieś inne części mają wpływ na zużycie tych końcówek ?

A sprawdziłeś dokładnie czy to końcówki drążków są wybite czy drążki może są wybite? U mnie po wymianie końcówek po około 1 miesiącu poleciały drążki więc sprawdź może też i drążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...