Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Wibracje po włączeniu klimy


berciu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy ktoś mial takie objawy, po włączeniu klimy na wolnych obrotach słychać takie regularne jakby wibracje, co 2-3 sekundy, może wystarczy podregulować położenie sprężarki na tych podkładkach ??

z góry dzięki za wskazówki jeśli ktoś miał takie objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie co 2,3 sek tego nie mam.

Fakt po właczeniu klimy jest więcej hałasu trochę, no ale to jest spore obciążenie dla silnika.

Więc może wibracje powoduje wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie czy ktoś mial takie objawy, po włączeniu klimy na wolnych obrotach słychać takie regularne jakby wibracje, co 2-3 sekundy, może wystarczy podregulować położenie sprężarki na tych podkładkach ??

z góry dzięki za wskazówki jeśli ktoś miał takie objawy

sprawdź czy te wibracje nie są spowodowane wentylatorem od klimatyzacji (jak na chwilę go odłączysz to nic się nie stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_tychy

Mam podobny problem, jak włączę KLIMę to samochód na luzie popada w wibrację i na początku przy ok 2500 obr/min coś mi trzaskało, tak jakby wentylator. Od kliku dni przy włączeniu klimy czuję że samochód jest słabszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne że po włączeniu klimy samochód słabnie... co do wibracji trudno powiedzieć u mnie słychać jakby wieksze tarcie przy 1000obr ale jak wejdzie wyżej to już cisza jest... moze tak jak koledzy piszą wentylator wpada w wibracje, ale co do mocy to norma jest chyba ze masz jakis drastyczny spadek tyko nie wiem skad miałby Ci sie wziaść...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...