Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prawie popłakałem się z radości!! :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pamiętam, że jakiś czas temu też się cieszyłem jak ty. Teraz mi już tak do śmiechu nie jest :D

Opublikowano

Gratulacje kolego :oklaski:

Studia to strata czasu :tongue4:

tez tak myśle :naughty:

Opublikowano

gratki :thumbup:

Opublikowano

pet3r nie masz sie nad czym zastanawiac, studia dzienne to bardzo fajna sprawa :) Poszerzają horyzonty, wyrabiaja ciekawe znajomosci, i tak dalej. Warto, naprawde. :evil::drunk:

hehe dokladnie zgadzam sie , studiowalem na polibudzie zarzadzanie i marketing w Lodzi 3 lata na dziennych ,czas byl za***isty , a pozniej zrobilem sobie przerwe no jestem tu gdzie jestem ......

pet3r ,Gratulacje i moja rada wybierz Lodz najlepsze balety w calej Polsce :dance::drunk:, a na studiach no to wiadomo najpierw przyjemnosci a na samym koncu nauka ;), pozdrawiam

Opublikowano

No fajnie, :oklaski: gratulacje

tylko ten wydział... mechaniczny... hmm

na uniwerku mówią na nich młotki :decayed:

no bo jak można wpatrywać się godzinami w stukanie młotkiem i jeszcze to na różnoraki sposób opisywać... :polew:

Opublikowano

GRATULUJE. Ja też muszę się pochwalić że dostałem się na politecnike Lubelską Wydział mechaniczny kierunek mechanika i budowa maszyn.

Ja to mam szczęście idąc do tecnikum złożyłem tylko jedno podanie i dostałem sioę tam gdzie chciałem.

Teraz też złożyłem tylko jedno podanie i też się dostałem. :>

Opublikowano

na uniwerku mówią na nich młotki :decayed:

no bo jak można wpatrywać się godzinami w stukanie młotkiem i jeszcze to na różnoraki sposób opisywać... :polew:

Tylko, że bez tego stukania młotkiem nigdy w życiu byś nie miał swojego AUDI :a4fan:.

Mechanika i budowa maszyn - z własnego doświadczenia (chociaż kończyłem PWr wydział elektryczny) wiem, że obecnie jest sporo wakatów w tym temacie w wielu firmach, ale jak będzie za 5 lat, kto wie.

Mimo to gratulacje. Dzienne bajera tylko o wątrobę należy dbać (pamiętaj, że masz jedną i nie odrosnie jak niektóre zęby).

Zreswsztą jeżeli będziesz nadal korzystał z :a4fan: to szybko nauczysz się oszczędzać gdyż 1litr paliwa jeszcze jest tańszy od 1 litra piwa.

Opublikowano
  • Autor

balety juz zaczalem - :drunk: wlasnie wrocilem, nic nie spalem a zaraz wsiadam w pociag i smigam podbijac Poznan, jak wejde przed komisje rekrutacyjna to wyrzuca mnie za sama zmaltretowana po imprezie twarz :D wybralem kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mam nadzieje, ze dobrze zrobilem... jesli ktos chce mnie ostrzec przed zrobieniem zyciowego bledu - moj nr jest w A4 Assistance ;)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2007, 08:05 _________________________________________________Papiery zlozone. Dziekuje wszystkim za dobre slowa :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.