Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzcina 80

w [login-11]

Opublikowano

Dzięki, rozumie ze 09555 i40168 wpisuje w tym samym miejscu?

Opublikowano

dokładnie tak :wink4:

Opublikowano

Jeszcze raz DZIĘKI będe walczył!

jeszcze jedno pytanko w vagu nie moge wejść w basic settings w abs,ale to chyba mam za cienkiego vaga? Jeszcze raz dzieki za szybką odpowiedz.

Opublikowano

w vagu nie moge wejść w basic settings w abs,ale to chyba mam za cienkiego vaga?

musisz chyba go zarejestrować i powinno być OK

Opublikowano
:wallbash: niewiem czemu coś niemoge wyświetlić twojej odpowiedzi :notworthy:
Opublikowano

:wallbash: niewiem czemu coś niemoge wyświetlić twojej odpowiedzi :notworthy:

bo jakimś cudem też jej nie widzę

...nie wiem jak zarejestrować bo nie mam VAG-COM'a

Opublikowano

zrobiłem tak jak w opisie na chwile "bremse" zgasło ale po odpaleniu świeci spowrotem i do tego wskaźnik paliwa był na zero a teraz jest na 3/4 zbiornika :shocked: jeszcze musze zgrać czujnik skrętu ale jakoś niewiem jak poczytam jutro sprobuje. :palacz:

MXeQJ.jpg

Opublikowano

zrobiłem tak jak w opisie na chwile "bremse" zgasło ale po odpaleniu świeci spowrotem i do tego wskaźnik paliwa był na zero a teraz jest na 3/4 zbiornika :shocked: jeszcze musze zgrać czujnik skrętu ale jakoś niewiem jak poczytam jutro sprobuje. :palacz:

MXeQJ.jpg

:blink:

podobną sytuację ma Ukasz tylko, że u niego jest prawie pełno w baku a świeci się rezerwa :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

WEJSCIE W OKNO BŁĘDÓW nie kasowałem,bo nic nie było

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

Opublikowano

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

no i git majonez

Opublikowano

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

Nie widzę w tym żadnej filozofii - od początku tak właśnie miałeś zrobić :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie widzę w tym żadnej filozofii - od początku tak właśnie miałeś zrobić :tongue4:

wiem,ale brak cierpliwości mi w tym przeszkadzał-trzeba było się z tym przespać :gwizdanie: :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.