Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

w vagu nie moge wejść w basic settings w abs,ale to chyba mam za cienkiego vaga?

musisz chyba go zarejestrować i powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: niewiem czemu coś niemoge wyświetlić twojej odpowiedzi :notworthy:

bo jakimś cudem też jej nie widzę

...nie wiem jak zarejestrować bo nie mam VAG-COM'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak w opisie na chwile "bremse" zgasło ale po odpaleniu świeci spowrotem i do tego wskaźnik paliwa był na zero a teraz jest na 3/4 zbiornika :shocked: jeszcze musze zgrać czujnik skrętu ale jakoś niewiem jak poczytam jutro sprobuje. :palacz:

MXeQJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak w opisie na chwile "bremse" zgasło ale po odpaleniu świeci spowrotem i do tego wskaźnik paliwa był na zero a teraz jest na 3/4 zbiornika :shocked: jeszcze musze zgrać czujnik skrętu ale jakoś niewiem jak poczytam jutro sprobuje. :palacz:

MXeQJ.jpg

:blink:

podobną sytuację ma Ukasz tylko, że u niego jest prawie pełno w baku a świeci się rezerwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

WEJSCIE W OKNO BŁĘDÓW nie kasowałem,bo nic nie było

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

no i git majonez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie-problem rozwiązany,ale po kolei :wink4:

dzięki Antonio- :good:

a więc tak,kluczem do sukcesu,okazała się cierpliwość...trzeba było odczekać,żeby ponownie bez problemów wejść w sterownik,inaczej będzie odrzucał wszystko :wink4:

wejście [03] ABS

kasowanie błędów

LOGIN wygenerowany z tego,co podał Antonio-w moim przypadku jest to-09575,umożliwiło to wpisanie nowego kodowania do sterownika

KODOWANIE 04275

BLOKI POMIAROWE,kanał005- i tu znów miałem -2,5,ale mówie-spróbuję

ODPALENIE SILNIKA

OBRÓT KIEROWNICĄ W LEWO PÓŁ OBROTU I POWRÓT NA WPROST

wejście w BASIC SETTINGS kanał 001 i ...niespodzianka,bo wcześniej ten kanał był nieaktywny,a terazna zielono "Sterring angle sensor adjustment" w pierwszym polu :naughty:

po chwili kliknięcie sterownika i czerwona kontrolka BREAKE zniknęła...pozostało tylko na FISie kontrolka od ESP i ABS,wystarczyło się przejechać po mieście 5 minut i się poustawiało...

jeszcze raz dzięki Panowie-potem poukładam to wszystko bardziej logicznie :cool1:

Nie widzę w tym żadnej filozofii - od początku tak właśnie miałeś zrobić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym żadnej filozofii - od początku tak właśnie miałeś zrobić :tongue4:

wiem,ale brak cierpliwości mi w tym przeszkadzał-trzeba było się z tym przespać :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...