Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Relingi - prośba o pomoc


style

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Chce usunąć relingi i wiem, ze występują oryginalne listwy zaślepiające (wchodzą zamiast relingów). Potrzebuje numer tej części ponieważ nie mogę tego znaleźć w etce a w serwisie to już kompletnie nie wiedzą o co chodzi… Albo jeżeli ktoś ma takie na sprzedaż lub zamianę to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

style wszyscy chcą mieć aluminiowe relingi a Ty je demontujesz ?? :no: no chyba że masz taki niski garaż że nie dajesz radę wjechać autem bo innego rozsądnego powodu nie widzę... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78 moze chce miec A4 a'la parowka style.. :afro:

Ale nawiasem mowiac nigdy jeszcze nie widzialem B6 bez relingow i moze wygladac to ciekawie.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda normalnie tylko troszkę łysawo. NA allegro są takie bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk moze wyjasnisz mi co masz na mysli mowiac "parowka style"?? Bardzo mnie to stwierdzenie zaciekawilo... :)

alvaroalvaro78 moze wlasnie dlatego, ze wszyscy chca miec chromowane, a tak powaznie to mam same mocno nierozsadne powody... ;) Ale jedno jest pewne, nie zalezy to od mojego garazu.

Widze, ze ten temat zbudzil niemale zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

style kiedys jak czytalem AKP to tam wlasnie padlo takie stwierdzenie, gdy jeden z uzytkownikow (Bilu) zakupil sobie Audi S6 (C4) bez relingow hehe.. Brak relingow w kombiaku bardzo go optycznie wydluza. A tym bardziej gdy to jest jeszcze C4 hehe.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk masz racje, wydluza ale tez optycznie obnizy auto... ;)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 14:48 _________________________________________________Odświeżam temat ponieważ moje poszukiwania listw zaślepiających niestety nie powiodły się.

pre_pl te numery które podałeś to numery listw, które przychodzą z wersji z relingami...

Także mam pytanie do osób, które założyły u siebie relingi czy nie chciały by ich odsprzedać stare listwy lub chociaż podały mi numery tych części. Szukam też właścicieli aut, w których fabrycznie nie były montowane. Numer VIN takiego autka dużo mi pomoże...

Odwiedziłem chyba wszystkie możliwe serwisy Audi i VW w wlkp i niestety w żadnym z nich nie udało mi się znaleźć tych części. Za każdym razem słyszałem: "musi mi Pan podać numer części lub numer nadwozia auta seryjnie bez relingów..." Wszelkie poszukiwania w Etce w serwisie nie przyniosły skutku. Nie będę nawet pisał ile czasu i ile nerwów można stracić w serwisie bo chyba każdy kto chciał zamówić coś nie od swojego modelu też to przechodził...

Także kolejny raz proszę was o pomoc. Pewnie nie jedna osoba z was już przerabiała ten temat, choć pewnie wszyscy zakładali relingi a nie zdejmowali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak widzałem ostatnio A4 be relingów

i wygląda naprawde fajnie :)

ale jakos tak goło :)

dziwne ja tam nigdy nie mam problemów z zamawianiem

ide mówie :) nie zawsze mam numer :P ale wiem czego chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie też nie mam z tym problemu. Jednak w tym przypadku już powoli brakuje mi siły na kolejną godzinną rozmowę w serwisie... Także odgrzebałem temat bo już nie wiem gdzie o to pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Style

Słuchaj tak się składa że ja mam srebnego avanta bez relingów, a koniecznie chcę założyć srebniaki, które już leżą w garażu i czekają od dłuższego czasu. Nie moge niestety znaleźć nigdzie listew z otworami. Może jakaś zamianka? Bo ja z kolei nie moge przeżyć ze mam kombika bez relingów, i nerwy sobie zszargałem pytając w serwisach tak jak ty, tyle że o listwy z dziurami :) he he he

(a tak przy okazji, to co mi jeszcze będzie potrzebne oprócz relingów, listew i nakrętek żeby to pożądnie zamontować? Przerabiał już ktoś taką operację?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelos zastanów się czy będziesz chciał sprzedać swoje stare listwy. Ja nie chce sprzedawać listw pod relingi ponieważ może je jeszcze kiedyś założę. A poza tym ja planuje zdjęcie relingów za jakieś dwa miesiące a ty pewnie chciałbyś je założyć szybciej.

Jeżeli chodzi o numery części listw, których szukasz to są one podane w tym temacie, trochę wyżej przez pre_pl. Miały to być listwy, które ja potrzebuje jednak w serwisie przy odbieraniu zamówienia okazało się że to listwy z dziurami pod relingi. ;) Z tego co pamiętam to cena jednej wynosiła coś ok 250zł ale mogę się mylić bo to już było dawno. Daj znać jak się zastanowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie życzę cierpliwości w serwisach bo wiem ile można tam stracić zdrowia... ;) Daj znać jak już będziesz miał wszystko założone. Ja w takim razie nie szukam dalej i cierpliwie czekam. ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk masz racje, wydluza ale tez optycznie obnizy auto... ;)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 14:48 _________________________________________________Odświeżam temat ponieważ moje poszukiwania listw zaślepiających niestety nie powiodły się.

pre_pl te numery które podałeś to numery listw, które przychodzą z wersji z relingami...

Także mam pytanie do osób, które założyły u siebie relingi czy nie chciały by ich odsprzedać stare listwy lub chociaż podały mi numery tych części. Szukam też właścicieli aut, w których fabrycznie nie były montowane. Numer VIN takiego autka dużo mi pomoże...

Odwiedziłem chyba wszystkie możliwe serwisy Audi i VW w wlkp i niestety w żadnym z nich nie udało mi się znaleźć tych części. Za każdym razem słyszałem: "musi mi Pan podać numer części lub numer nadwozia auta seryjnie bez relingów..." Wszelkie poszukiwania w Etce w serwisie nie przyniosły skutku. Nie będę nawet pisał ile czasu i ile nerwów można stracić w serwisie bo chyba każdy kto chciał zamówić coś nie od swojego modelu też to przechodził...

Także kolejny raz proszę was o pomoc. Pewnie nie jedna osoba z was już przerabiała ten temat, choć pewnie wszyscy zakładali relingi a nie zdejmowali. ;)

Witaj ja mam A4 bez relingów orginalnie.Szukałem i znalazłem.Mam co prawda B6 ale listwy są takie same.Mogę sprawdzić jak chcesz w Aso ile kosztują i jaki jest nr./a tak apropo kumpel szuka relingów.

Jak coś to pisz na mailla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl jeżeli możesz to napisz mi numer tych listewek, sam już sobie sprawdzę w serwisie ile kosztują. Będę wdzięczny za informacje. A nie chcesz sprzedać listewek, które ci zostały po założeniu relingów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie odnośnie relingów..jesli ich nie mam teraz a fabrycznie były tylko szkopy sciagneli to musze dokupic listwy z dziurami?? czy moge po prostu wywalic dziury w swouch listwach i bedzie git??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie odnośnie relingów..jesli ich nie mam teraz a fabrycznie były tylko szkopy sciagneli to musze dokupic listwy z dziurami?? czy moge po prostu wywalic dziury w swouch listwach i bedzie git??? :mysli:

wywalac dziury to mozna w syrenie :tongue4: pozatym nie zrobisz tego idealnie i bedzie sie dostawac woda,gnic,rdzewiec itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...