Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobra energia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądałem kiedyś na discovery program o korzystnym wpływie energii drzew na zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi. Podobno każdy gatunek drzew działa na człowieka pozytywnie. Natomiast systematyczne pobieranie energii drzew zwiększa ogólną odporność organizmu i poprawia samopoczucie. W programie podawali, że trzeba wybierać tylko zdrowe drzewa i starać się dostatecznie długo przebywać w ich pobliżu, dotykać lub nawet obejmować rękoma ich pni. Jeśli to faktycznie prawda to warto byłoby spróbować. W końcu to nic nie kosztuje. Zamierzam właśnie wynająć domki letniskowe na mazurach więc będę miał możliwość osobistego poeksperymentowania. A bardzo jestem ciekawy czy ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia w tej materii ?

Opublikowano

:decayed:

ww_gi_hug-tree.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy to dokładnie drzewa tak działają ale z osobistego doświadczenia mogę wywnioskować że wakacje spędzane na mazurach w otoczeniu drzew pod namiotami vs mazury na kwaterach w murach... nic nie relaksowało mnie bardziej jak właśnie obecność natury, szum drzew ich cień i zapach. To sprawa indywidualna nie każdy chyba czuję więź z otaczającym światem, roślinnością i darami natury...

A może pod namiotami więcej piłem :mysli:. :polew:

Opublikowano

Robię,to od lat.

Mieszkam bardzo blisko lasu,więc wstaje wcześnie rano i witam się z wszystkim drzewami w okolicy,czasami zajmuje,to mi tak dużo czasu,że zapominam pójść do pracy. :cool1:

Opublikowano

Robię,to od lat.

Mieszkam bardzo blisko lasu,więc wstaje wcześnie rano i witam się z wszystkim drzewami w okolicy,czasami zajmuje,to mi tak dużo czasu,że zapominam pójść do pracy. :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

sorry za ot ale nie mogłem się powstrzymać :decayed:

a tak na marginesie to przypomniał mi się film "Avatar" :slina:

Opublikowano

a tak na marginesie to przypomniał mi się film "Avatar" :slina:

tylko kto z nas nosi warkocz żeby mógł sobie posłuchać drzewa? :decayed:

Opublikowano

a tak na marginesie to przypomniał mi się film "Avatar" :slina:

tylko kto z nas nosi warkocz żeby mógł sobie posłuchać drzewa? :decayed:

Zajrzyj w majtki :polew: :polew:

Opublikowano

tylko kto z nas nosi warkocz żeby mógł sobie posłuchać drzewa? :decayed:

ja tam lubię wsadzić końcówkę w jakąś dziuplę :bag:

:polew:

Opublikowano

mój kolega - technik-leśnik mówi, że będzie codziennie "jarał faje" z innym drzewem w lesie jak dostanie swoją leśniczówkę..

Opublikowano

Jak piję piwko w plenerze to często przebywam w pobliżu drzew, czasem nawet po kilka razy i naprawdę przynosi mi to dużą ulgę. Coś w tym jest :good:

Opublikowano

Jak piję piwko w plenerze to często przebywam w pobliżu drzew, czasem nawet po kilka razy i naprawdę przynosi mi to dużą ulgę. Coś w tym jest :good:

Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak piję piwko w plenerze to często przebywam w pobliżu drzew, czasem nawet po kilka razy i naprawdę przynosi mi to dużą ulgę. Coś w tym jest :good:

Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :cool1: :gwizdanie:

Tak ale tylko tym, które podlewam regularnie.

Opublikowano

mieszkam 200m od lasu a obok mojego domu są 3 stawy. Codziennie rano pachnie świeżym powietrzem - jak to działa rano jak wstaniesz niewyspany o godzinie 6 i w samych gaciach wyjdziesz na dwór :travolta:

a później do szkoły :decayed: i spanko w busie :polew:

Opublikowano

Brzoza daje pozytywną energię wierzba działa negatywnie.

Opublikowano

mieszkam 200m od lasu a obok mojego domu są 3 stawy. Codziennie rano pachnie świeżym powietrzem - jak to działa rano jak wstaniesz niewyspany o godzinie 6 i w samych gaciach wyjdziesz na dwór :travolta:

a później do szkoły :decayed: i spanko w busie :polew:

3 stawy + lasy? No to niezłą inwazję komarów musisz mieć co roku :tongue4:

Opublikowano

nie jest źle :wink4: wczoraj byłem we wrocku to tam dopiero gryzą :shocked: a u nas nie gryzą komary, nie raz całą noc się na stawie przebalowało - w stawie i obok.. :rolleyes:

Opublikowano

Robię,to od lat.

Mieszkam bardzo blisko lasu,więc wstaje wcześnie rano i witam się z wszystkim drzewami w okolicy,czasami zajmuje,to mi tak dużo czasu,że zapominam pójść do pracy. :cool1:

a tak na marginesie to przypomniał mi się film "Avatar" :slina:

tylko kto z nas nosi warkocz żeby mógł sobie posłuchać drzewa? :decayed:

Zajrzyj w majtki :polew: :polew:

Jak piję piwko w plenerze to często przebywam w pobliżu drzew, czasem nawet po kilka razy i naprawdę przynosi mi to dużą ulgę. Coś w tym jest :good:

Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :cool1: :gwizdanie:

Ja jebie.. :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.