Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ile litrów cytrynówki było w BT ?? :gwizdanie:

Poziowaty dostanie ode mnie gifta na zlot. 62%........ już kiedys z tym walczył razem z norbim i padli jak muchy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile litrów cytrynówki było w BT ?? :gwizdanie:

Poziowaty dostanie ode mnie gifta na zlot. 62%........ już kiedys z tym walczył razem z norbim i padli jak muchy :polew: :polew:

kazda cie wykończy , czy bedzie miała 62% czy 5,7% - wszystko zależy od ILOŚCI :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile litrów cytrynówki było w BT ?? :gwizdanie:

Poziowaty dostanie ode mnie gifta na zlot. 62%........ już kiedys z tym walczył razem z norbim i padli jak muchy :polew: :polew:

kazda cie wykończy , czy bedzie miała 62% czy 5,7% - wszystko zależy od ILOŚCI :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Po co wlewać w siebie wiadro skoro można kulturalnie przy butelce odpłynąć. Poź dostanie instrukcje komu dolewać specyfiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wlewać w siebie wiadro skoro można kulturalnie przy butelce odpłynąć. Poź dostanie instrukcje komu dolewać specyfiku grin

Można też wcierać w dupe , jest najszybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wlewać w siebie wiadro skoro można kulturalnie przy butelce odpłynąć. Poź dostanie instrukcje komu dolewać specyfiku grin

Można też wcierać w dupe , jest najszybciej .

Będę pamiętał żeby pilnować swojego kieliszka jak będziesz w pobliżu :polew: :polew:

Ostatnio w modzie jest zalewa gałek ocznych wódą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wlewać w siebie wiadro skoro można kulturalnie przy butelce odpłynąć. Poź dostanie instrukcje komu dolewać specyfiku grin

Można też wcierać w dupe , jest najszybciej .

wiemy wiemy, że ty sprawy związane z analem to masz w jednym, małym paluszku :naughty::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy, że ty sprawy związane z analem to masz w jednym, małym paluszku naughty decayed decayed

A co ? coś cie piekło po ostatnim letnim ? winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu :decayed:

73. 136,137 ctv + 1

fiu fiu , hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu :decayed:

Nikt nie wnosił - tacy byli odsyłani do drugiego budynku :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wlewać w siebie wiadro skoro można kulturalnie przy butelce odpłynąć. Poź dostanie instrukcje komu dolewać specyfiku :D

kilka razy piłem towar o nominale 70% więc moge z wami usiąść :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy piłem towar o nominale 70% więc moge z wami usiąść :wink4:

A 95%? :decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

kiedyś smakowałem o ile dobrze pamiętam 97%-towy(głowy nie dam) spirytus...nie mogłem oddechu złapać.dobrze że się nie zapaliłem bo by mnie moczem musieli gasić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 95%? :decayed::naughty:

97%-towy

ja mówie o trunku który mozna normalnie wypic i zapić , a nie o spirytusie którego walą juz nałogowcy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy, że ty sprawy związane z analem to masz w jednym, małym paluszku naughty decayed decayed

A co ? coś cie piekło po ostatnim letnim ? winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu :decayed:

73. 136,137 ctv + 1

fiu fiu , hyhyhy

piekło to Iversona jak go Poziek o 4 rano gwałcił w Pile :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy, że ty sprawy związane z analem to masz w jednym, małym paluszku naughty decayed decayed

A co ? coś cie piekło po ostatnim letnim ? winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu :decayed:

73. 136,137 ctv + 1

fiu fiu , hyhyhy

piekło to Iversona jak go Poziek o 4 rano gwałcił w Pile :naughty:

fakt, Ive swoje w d*pę dostał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...