Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem na lakierze


MANIUTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze Prosze o POMOC.Na lakierz (atrament metalik)mam pelno mini kropeczek. :confused4: Sa one efektem pracy budowlancow ktorzy w wietrzny dzien pryskali czyms na budowie.Woda ani inne szampony nic nie daja.Jak sie tego pozbyc?Teraz lakier przypomina w dotyku papier scierny.Za wszelkie sugestie wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj polerke.. A jak ona nic nie da to chyba tylko lakierowanie.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tak. Albo pasta G3. Badz oddaj do jakiegos profesjonalnego zakladu.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jakiś lepik to żadna polerka.

Proponuję zmywacz silikonowy stosowany przez lakierników.

Do nabycia w mieszalniach itp., koszt ok. 40 PLN/ litr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk.Ja dopiero to NIE Wiem.Probowalem zmyc to swinstwo i nic.Mysle ze zaschlo i dlatego nie chce zejsc.Jutro sprobuje jeszcze polerki tempo to zobacze.

Niemial chlop klopotu to postawil niunie kolo budowy :wallbash::rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprobuj jakimś środkiem tak jak szogun0 napisał, zmywacz sylikonowy a jeżeli to nie pomoże to kup paste tempo i zrób polerke powinno być ok a pasty G3 niekupuj bo droga jest a jak źle nią zrobisz to na pewno czeka cie lakiernik. Tempo i do roboty i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś tutaj http://www.meguiars.pl/

To firma,która jest obecna na naszym forum. Napisz,chłopaki powinni Ci coś dobrać. Ja kupiłem paste polerską z tej firmy,to usunela mi nawet kropki od asfaltu. Ogólnie polecam. A z tempo też uważać musisz,bo to pasta ścierna,żebyś nie przedobrzył. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam za rady.Okazalo sie ze poszkodowanych jest okolo 30 wlascicieli czterech kolek.

Kierownik budowy poczul sie do odpowiedzialnosci.Zestaw "naprawczy" dla poszkodowanych za free to:butelka rozpuszczalnika do farb chlorokauczukowych,tubka TEMPO.

Instrukcja uzycia ,cytuje:"delikatnie cale auto rozpuszczalnikiem,a potem tempo,tempo,tempo i bedzie dobrze".Sprawdzilem i po zastosowaniu Tempo syf schodzi ale czy uzyc tez rozpuszczalnika? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci syf schodzi to bardzo dobrze nie używaj rozpuszczalnika tylko pamiętaj nie przesadzaj za bardzo z pastą tempo po możesz spieprzyć lakier tak z wyczuciem i będzie ok :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...