Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Moja A4 B5 S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dlugo zabieralem sie za ten temat,ale wkoncu znalazlem chwile i zrobilem fotki.

Auto pochodzi z niemiec,sprowadzone jest w 2008 roku.Posiada pakiet s-line (nie ma skory).Silnik to 1.8T V5.Rok produkcji 1999.Auto uzywane na codzien,do krotkich przejazdow(szkola,stadion).

W planach wielkie modyfikacje(mysle ze w sierpniu zaczne projekt).Mam zamiar zmodyfikowac silnik do okolo 220-240 koni jesli damy rade.Zmienic zawieszenie na sportowe Koni,intercooler,nowa turbina,wydech,silikonowy dolot powietrza,nowa mapa silnika,nowe pipe'y,przewody do turbiny samco i oczywiscie felgi 18".Tyle pamietam z tego co mi mowil przyjaciel,jesli cos napisalem nie tak -poprawcie mnie.

A samochod tak sie prezentuje teraz:

img039f.jpg

img038p.jpg

img037l.jpg

img036n.jpg

img035j.jpg

img034sk.jpg

img033fe.jpg

img032y.jpg

img031vv.jpg

img030wb.jpg

img040x.jpg

img039f.th.jpg

Opublikowano

Posiada pakiet s-line (nie ma skory)

nie bylo s-line'u w B5

Opublikowano

Posiada pakiet s-line (nie ma skory)

nie bylo s-line'u w B5

kolega pewnie jeszcze nieobeznany w temacie..

ale pomijając to.. furka :good:

daj większe fele i ściągnij te oznaczenie S4 :gwizdanie:.. żeby nie było że objedzie Cię jakieś bmw i będzie coś w stylu.. "słabe te S4 robili skoro ja objechałem ją swoim szrotem na gas :polew:"

ale pomijając wszystko fajny silniczek szkoda że bez Q

Opublikowano

fotele out!!!!!!!

reszta auta bardzo ładna-nawet znaczek s4 ujdzie

Opublikowano

Nie V5 tylko 5V :wink4: Ambitne plany jakie turbo planujesz pod moce rzędu 220-240 k04-15 ?

Opublikowano

Radek wejdż na wątek Frogera on ma 150tke przekręconą na ponad 200kucy

Opublikowano
  • Autor

O to ze ktos mnie obejedzie sie nie martwcie :)

Turbina bedzie garretta lub jak wspomniales k04-15

Co do s-line,myslalem ze istnieje w b5.Wyposazenie pelne jak na b5 oprocz skory i drewna.

Co do spalania,zmieszcie sie w 15 L?

Opublikowano

O to ze ktos mnie obejedzie sie nie martwcie :)

Turbina bedzie garretta lub jak wspomniales k04-15

Co do s-line,myslalem ze istnieje w b5.Wyposazenie pelne jak na b5 oprocz skory i drewna.

Co do spalania,zmieszcie sie w 15 L?

Czy się zmieścisz? pytasz czy wiesz oczywiście chyba że jest jakieś za katowane, moje 1,8T AEB spala w mieście przy normalnej jezdzie 11 litrów, przy ciężkiej nodze na fisie nieraz mi pokazuje nawet 40l na 100. Ale średnie to miasto 11 trasa 8/9 :good: i tak będzie szedł gaz :D ale pierw trochę modów.

Opublikowano

fotele out!!!!!!!

reszta auta bardzo ładna-nawet znaczek s4 ujdzie

nie ujdzie. :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Moja pali 8L.Maksymalnie 11 L (ale wtedy z 230 mi nie schodzilo i ponizej 4 tys nie bylo)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.