Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko

zastanawiam się czy coś takiego podejdzie do b5 avanta .. ..

http://moto.allegro.pl/item1059297854_antena_fm_pletwa_rekina_audi_a4_b6_a6_mercedes.html

wo gole jak się dostać do mocowania anteny dachowej .. należy cala podsufitkę zdejmować .. czy nie ma takiej potrzeby ..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że podejdzie. Do mocowania dostaniesz się przez lampkę w bagażniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

zastanawiam się czy coś takiego podejdzie do b5 avanta .. ..

http://moto.allegro.pl/item1059297854_antena_fm_pletwa_rekina_audi_a4_b6_a6_mercedes.html

wo gole jak się dostać do mocowania anteny dachowej .. należy cala podsufitkę zdejmować .. czy nie ma takiej potrzeby ..

:hi:

kolego tez o tym myślałem zajefajny pomysł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak zdjąć lampkę .. .. ?

są tam jakieś zatrzaski czy co .. ?

zdjąłem już "szybkę" wyjąłem żaróweczki .. i nie wiem co dalej .. .. jakieś zatrzaski czy jak tam

zniszczyć łatwo .. ;p .. dlatego wole się podpytać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie nie róbcie siary :wallbash: trzeba było sobie BMW kupić jak wam się płetwa marzy

Ja na waszym miejscu bym pomyślał jak zrobić tak żeby całkowicie schować antenę a nie kupować takie gó..o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie nie róbcie siary :wallbash: trzeba było sobie BMW kupić jak wam się płetwa marzy

Ja na waszym miejscu bym pomyślał jak zrobić tak żeby całkowicie schować antenę a nie kupować takie g...o

dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 :polew:

:good::decayed:

A w norauto mają tego od ch.ja i jeszcze dwa kontenery więcej :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru .. nie pytam się o wasze (twoje tym bardziej) zdanie jak to będzie wyglądać

.. bo to mi ma się podobać .. .. tylko interesuje mnie jak sie do tego dostac .. i czy to podejdzie !!

ze Tobie sie to nie podoba to nie mój problem .. każdy ma swoje gusta i guściki .. .. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie nie róbcie siary :wallbash: trzeba było sobie BMW kupić jak wam się płetwa marzy

Ja na waszym miejscu bym pomyślał jak zrobić tak żeby całkowicie schować antenę a nie kupować takie g...o

dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 :polew:

michu93 masz 17 lat i samochodem jezdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie nie róbcie siary :wallbash: trzeba było sobie BMW kupić jak wam się płetwa marzy

Ja na waszym miejscu bym pomyślał jak zrobić tak żeby całkowicie schować antenę a nie kupować takie g...o

dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 :polew:

michu93 masz 17 lat i samochodem jezdzisz?

a gdzie jest napisane, że ja jeżdżę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru .. nie pytam się o wasze (twoje tym bardziej) zdanie jak to będzie wyglądać

.. bo to mi ma się podobać .. .. tylko interesuje mnie jak sie do tego dostac .. i czy to podejdzie !!

ze Tobie sie to nie podoba to nie mój problem .. każdy ma swoje gusta i guściki .. .. :wallbash:

Tak o gustach się nie dyskutuje (choć niektórych rzeczy nie można określać mianem "gust")

Pewnie że tobie może się to podobać szkoda tylko że to musi być na audi bo tylko będzie szpecić auto tak samo jak super sportowe zderzaki z giełdy za 100 zł

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w sklepach (nie mówię tu o tesco) są różne wynalazki zamiast anten. Kumpel miał w golfie takie małe niepozorne czarne pudełeczko które przylepiało się na szybę taśmą dwustronną (od środka oczywiście) i było prawie nie widoczne a działało bez żadnego zarzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta antena wygląda koszmarnie a to raz a dwa każdy szanujący się wiejski panek ma takie cudo na swojej hondzie typu jajko albo bmw 316.

Lubię jak ludzie wyskakują, że o gustach się nie dyskutuje. Zwykle ci sami ludzie uważają, że skarpetki i sandały to super połączenie :gwizdanie:

Gust to poczucie smaku, wiedza co pasuje a co nie. "Są gusta i guściki" można napisać np. w przypadku oceny konkretnego modelu np. alufelg, zegarka a nie w przypadku odpowiedzi na pytanie czy coś pasuje czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może da radę skombinować takie kółeczko z napisem GPS jak mają nowe modele? :kox:

ale wtedy do kompletu by się navi przydała :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może da radę skombinować takie kółeczko z napisem GPS jak mają nowe modele? :kox:

ale wtedy do kompletu by się navi przydała :cool1:

mi się ten pomysł podoba i mmyslałem wcześniej nad tym to fajnie wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...