Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oslona pod silnik czy od Passata podpasuje???


malcolm25

Rekomendowane odpowiedzi

Od jednego z kolegow na forum uslyszalem ze Passat mial taka sama oslone pod silnik jak moje A4. Mam :a4fan: B5 2.5 TDI QUATTRO i potrzebuje podloge pod silnik. Tutaj gdzie jestem znalezienie ori od A4 graniczy z cudem (mowa oczywiscie o uzywce), zato tych od Passa kilka by sie znalazlo. Musze miec 100% pewnosci ze byly takie same bo drugi raz gonic 50km w jedna strone na darmo mi sie nie usmiecha. Jednym slowem prosze wszystkich pewnych na 100% o potwierdzenie lub zaprzeczenie czy Passat B5-B6 mial taka sama oslone pod silnik jak A4 B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazlem w poprzednich tematach odpowiedzi na moje pytanie, czy na 100% oslona od Passata jest taka sama jak w A4. Trudno jutro jade w ciemno, mam nadzieje ze jednak bedzie to samo. A tak na marginesie to link ktory podales jest do mojego tematu ;) Pozdrawiam :audi::a4fan::quattro:

Jak to nie znalazłeś? Przecież kolega Yelo podał Ci gotową odpowiedź, poza tym sam o to pytałeś w tamtym temacie :bicz3:

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wypowiedź do której podałem link nie jest stuprocentowym wyjaśnieniem Twoich wątpliwości? Osłona od Passata B% pasuje do A4 B5. Możesz jechać i być spokojny :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...