Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio concert2 + zmieniarka m3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.jak w temacie, czy zmieniarki które są do kupienia na allegro do audi A4 np.http://www.allegro.pl/item1051376471_radio_audi_cd_changer_audi_a4_8e0.html#gallery będą działać z moim concert 2 i czy te zmieniarki czytają mp3. następne pytanie to czy te zmieniarki montuje się w schowku i jak się je montuje mi się wydaje że są one podwieszane jakoś w schowku.szukałem trochę i czytałem na forum, ale dalej nie mam pewności.pozdrawiam i dziękuję za pomoc :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:54_________________________________________________Panowie proszę o pomoc, chce kupić jak najszybciej a nie wiem jaka ma byc ta zmieniarka do mojego radia...i nie wiem czy czyta mp3ki..dziekuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czemu znalazłeś taką drogą zobacz to http://www.allegro.pl/item1059118662_oryginalna_zmieniarka_audi_6cd_w_schowek_polecam.html jest taka sama i napewno nadaje sie do twojego radyjka no i napewno nie czyta mp3

mp3 były chyba dopiero w 2008 montowane na światłowody poprawcie mnie jeśli sie myle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem drogiej, bo tą która podałem w linku to jako przykład tylko...wiem że można kupić taniej :wink4: ok to już wiem że nie czytają mp3 :good:oki to mam rozumieć że będzie ona działać z moim concert2 tak? i czy ktoś może mi powiedzieć czy muszę coś dokupić extra żeby ją podwiesić w schowku bo nie mam pojęcia jak się ją montuję.pozdro :hi:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:26_________________________________________________Dzwoniłem do ASO i powiedzieli mi że zmieniarki te Ori działają z radiami concert i chorus.. czyli już wiem ale powiedzieli mi też że muszę zmienić schowek bo powinienem mieć schowek z miejscem na zmieniarkę i że gdzieś muszę dokupić sobie kabel do niej...bo te z allegro sprzedają bez kabli :kwasny: i teraz nie wiem czy jest jakaś inna opcja? czy da się jakoś inaczej ja tam zamontować :wallbash: bo rozglądałem się za schowkami z miejscem na zmieniarke i powiem że nic nie mogłem znaleźć :thumbdown: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...