Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Filtry Knecht


Gregi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów, :hi:

Chciałem sie podzielić z Wami informacją na temat Filtrów do naszych Złotek TDI.Wczoraj zakupiłem filtry przez allegro firmy Knecht,i dziś w południe już jezamontowałem.Kupiłem komplet tzn;paliwa 147D,powietrzaLX819,oleju OX143D,Kabiny LA93 za 192 zł. Na stronie Knecht wycodziło mi 250 zł .Moim zdaniem to najtańszy towar.Podaję link do tej strony.

POZDRO!

http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=1030783714&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś :decayed:

Ja do A4 brałem tylko Knecha i za komplet filtrów na zniżkę płaciłem coś 150-170 zł :)

Również polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zacznij kupować u kolegi "Dzik'a" od nas z forum , to będzie taniej :naughty::wink4::cool1:

Potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów! :)

Zbieram się do wymiany filtrów w moim 1.9 TDI 131HP.

Ten temat wydaje mi się najbardziej pasujący do mojego pytania i nie ma potrzeby zakładać nowego tematu :P

Mianowicie natrafiłem na taka licytację filtrów KNECHT:

Zestaw filtrów Knecht - Audi A4 B6 1.9TDI-AWX-AVF (3164720325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak wyceniłem wg strony inter cars, to by mnie wyniosło 313, uwzględniając zniżkę z której bym mógł skorzystać 20%, to i tak więcej niż na allegro :P

Pytanie moje, czy ktoś taki zestaw znalazł gdzieś taniej i czy się opłaca...

Nie wiem czy to ważne, ale mam po chipie auto na 168 koni i polecono mi bym nie był chytrusem na filtry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów! :)

Zbieram się do wymiany filtrów w moim 1.9 TDI 131HP.

Ten temat wydaje mi się najbardziej pasujący do mojego pytania i nie ma potrzeby zakładać nowego tematu :P

Mianowicie natrafiłem na taka licytację filtrów KNECHT:

Zestaw filtrów Knecht - Audi A4 B6 1.9TDI-AWX-AVF (3164720325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak wyceniłem wg strony inter cars, to by mnie wyniosło 313, uwzględniając zniżkę z której bym mógł skorzystać 20%, to i tak więcej niż na allegro :P

Pytanie moje, czy ktoś taki zestaw znalazł gdzieś taniej i czy się opłaca...

Nie wiem czy to ważne, ale mam po chipie auto na 168 koni i polecono mi bym nie był chytrusem na filtry :)

Mateusz to jest moja aukcja :decayed: Możesz poszukać, ale nie wiem czy znajdziesz taniej :wink: Oczywiście jeżeli chodzi o filtry to nie ma sensu brać najtańszych. Knecht to pewny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki zbieg okoliczności :P

Zaraz odezwę się do Ciebie na PW, bo mam tez temat inny niż filtry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...