Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

18"/8,5 5x112 i ET35 ? Już takie miałem tylko w 19". Wolałbym aby się troszkę schowały pod większą glebą niż miałem.

Opublikowano

18"/8,5 5x112 i ET35 ? Już takie miałem tylko w 19". Wolałbym aby się troszkę schowały pod większą glebą niż miałem.

prosze Cie :grin:
Opublikowano
  • Autor

Marcinie, pokaż się lepiej w tych prosiakach na zlocie a nie kombinujesz ;-)

Opublikowano
Wolałbym aby się troszkę schowały pod większą glebą niż miałem.

i kogo ty chcesz oszukać?

a potem znów będziesz narzekał, że żona nie da rady tak jeździć....

:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Alez Wy macie ze mnie ubaw.

Arek, masz mi zazle zle Ci nie sprzedalem prosiakow? Pisalem Ci swego czasu ze dajesz 3k i sa Twoje to nie chciales. Zreszta mniejsza o to.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Te BBSy fajne, ale jak dla mnie wydają się zbyt słabe, zbyt kruche. Może to tylko moja opinia, ale A4 to duża, solidna buda i powinna mieć solidnie wyglądające felgi tak jak te Brabusy albo te z drugiego linku.

Pozdro

Opublikowano
Marcinie, pokaż się lepiej w tych prosiakach na zlocie a nie kombinujesz ;-)
spokojna Twoja rozczochrana przywieź wątrobę lepiej :grin:
Opublikowano
  • Autor

Chyba w zapasie kolejna na wymiane :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Alez Wy macie ze mnie ubaw.

Arek, masz mi zazle zle Ci nie sprzedalem prosiakow? Pisalem Ci swego czasu ze dajesz 3k i sa Twoje to nie chciales. Zreszta mniejsza o to.

Naciapane z sedesu ...

to tu nie ma nic do tego....

8 stron narzekania, że żona nie potrafi jeździć na kołach 19", a teraz piszesz że chcesz na 18" osiągnąć większą glebe. już wiesz o co chodzi?

ale luz, twój temat więc.....

Opublikowano
  • Autor

Ja nic do Ciebie nie mam, po prostu pytam ;-) Będą 18-stki i kropka ;-) Dzisiaj jadę jedne zobaczyć do Katowic.

Opublikowano

2 oklepana i ma je więcej niż połowa forum

dawaj monoblocki w polerce i będzie kocur :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 oklepana i ma je więcej niż połowa forum

dawaj monoblocki w polerce i będzie kocur :decayed:

Swoją droga prosiaki będą jeździły po Kutnie w B6 ;-)

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 11:55 ----------

No i kupione ;-)

Brabos_18_8.5_ET55_225-40_01.jpg

Brabos_18_8.5_ET55_225-40_02.jpg

Opublikowano
2 oklepana i ma je więcej niż połowa forum

dawaj monoblocki w polerce i będzie kocur :decayed:

Swoją droga prosiaki będą jeździły po Kutnie w B6 ;-)

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 11:55 ----------

No i kupione ;-)

http://www.audia4.nazwa.pl/public/Brabos_18_8.5_ET55_225-40_01.jpg

http://www.audia4.nazwa.pl/public/Brabos_18_8.5_ET55_225-40_02.jpg

zieeew kiedy żona je spałacha? :kwasny:

dotrwasz z nimi do ostrowa?

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj na szybko je przymierzyłem i z przodu na dystansie 15mm wyjdzie mi ET40 to przy dobrych wiatrach powinno być ok, ale jak zwykle kupa z tyłem. 15mm chyba nie wystarczy bo ewidentnie będzie mi haczyło o sprężynę ale jak nie przymierzę to nie sprawdzę ;-) Ale faktycznie 225/40 ładnie przykrywa rant felgi ;-)

Jak nie strzeli któraś opona to powinienem dojechać ;-)

Opublikowano

noi elegancko

przymierzaj tył na tej 15mm zobacz ile sie chowa i zmieniaj dystans na bardziej odpowiedni:wink:

Opublikowano
Wczoraj na szybko je przymierzyłem i z przodu na dystansie 15mm wyjdzie mi ET40 to przy dobrych wiatrach powinno być ok, ale jak zwykle kupa z tyłem. 15mm chyba nie wystarczy bo ewidentnie będzie mi haczyło o sprężynę ale jak nie przymierzę to nie sprawdzę ;-) Ale faktycznie 225/40 ładnie przykrywa rant felgi ;-)

Jak nie strzeli któraś opona to powinienem dojechać ;-)

jakie to ma ET
Opublikowano

55

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj na szybko je przymierzyłem i z przodu na dystansie 15mm wyjdzie mi ET40 to przy dobrych wiatrach powinno być ok, ale jak zwykle kupa z tyłem. 15mm chyba nie wystarczy bo ewidentnie będzie mi haczyło o sprężynę ale jak nie przymierzę to nie sprawdzę ;-) Ale faktycznie 225/40 ładnie przykrywa rant felgi ;-)

Jak nie strzeli któraś opona to powinienem dojechać ;-)

jakie to ma ET

Oryginalnie felga ma ET55

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

noi elegancko

przymierzaj tył na tej 15mm zobacz ile sie chowa i zmieniaj dystans na bardziej odpowiedni:wink:

Wiem że na poprzednim setupie na 19" przy 8.5" i ET35 tarło o nadkole rantem felgi ale tam był naciąg a tu wystaje opona. Jakoś to upchnę tylko muszę pomierzyć ;-) Zastanawiam się czy opona 215/40 też by nie zakryła trochę rantu bo 225/40 to w zasadzie nieźle wystaje poza jej obrys

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.